مسؤولان با الگوگیری از نحوه مدیریت شهدا در راستای رفع مشکلات گام بردارند

فارس نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان باید با الگوگیری از نحوه مدیریت شهدا در راستای حفظ نظام و رفع چالش ها و مشکلات پیش رو گام بردارند.

منصور مرادی در حاشیه اجلاسیه شهدای مریوان در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: امنیت امروز ما در کشور مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدا است و زنده نگهداشت یاد و خاطر آنها رسالت تک تک جامعه است.
وی تصریح کرد: شهدا در راستای دفاع از ارزش های دینی و آب و خاک خون پاک خود را فدا کردند و حتی یک ذره از ارزش ها و اهداف خود فاصله نگرفتند.
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری کنگره 5400 شهید کردستان گفت: برگزاری این کنگره و یادواره ها گامی در راستای انتقال اهداف و شناخت بیشتر آنان است.
مرادی اضافه کرد: شهدا نیازی به برگزاری چنین برنامه هایی ندارند و این ما هستیم که باید با یادکردن شهدا و حرکت در مسیر و اهداف آنها مدافع واقعی انقلاب باشیم.
وی افزود: شهدای مریوان نیز در راستای دفاع از انقلاب و سرزمین در این نقطه مرزی تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و به شهادت رسیدند.
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت و اسایش امروز این مرز و بوم مدیون این شهیدان است، گفت: مسؤولان باید با الگوگیری از نحوه مدیریت شهدا در راستای حفظ نظام و رفع چالش ها و مشکلات پیش رو گام بردارند.
مرادی تصریح کرد: زندگی شهدا سرشار از درس است و حرکت در مسیر اهداف و وصایای آنها بهترین راهکار برای حراست از نظام است.
وی اذعان داشت: امروز که دشمنان انقلاب و اسلام با تمام توان به جنگ علیه ما آمده اند بیش از هر زمانی نیازمند ترویج تفکر ایثار و شهادت طلبی در جامعه هستیم.
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفکر و روحیه ایثارگری مهم ترین ...

سرخط اخبار