رئیس سابق فدراسیون فوتبال می گوید تا زمانی که AFC به طور رسمی رای را اعلام نکرده، سلب میزبانی اجرایی نیست.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال امروز با یک برنامه رادیویی درباره ماجرای سلب میزبانی از تیم های ایرانی صحبت کرد. بخش هایی از صحبت های کفاشیان را در زیر می خوانید:
روزهای شنبه و یکشنبه دبیرخانه AFC تعطیل بود و اگر رأی بخواهد ابلاغ شود امروز و فردا یا اینکه در طول هفته اعلام خواهد شد. البته یک شبکه عربی پیش دستی کرده و رأی را منتشر کرده است، اما تا زمانی که AFC اعلام نکند این رأی اجرایی نیست.
رای احتمالی AFC
علی کفاشیان:
کاملاً مشخص است که بر اساس تنش هایی که در ایران پیش آمد و به دنبال شهادت سردار سلیمانی و بعد از آن انتقام ایران، قطعاً رسانه های خارجی به نفع استکبار جهانی فرافکنی بالایی می کنند و همه می گویند می خواهد جنگ شود و ایران ناامن است. بیشتر کشورها هم نگاه شان به همین رسانه های دروغگوست و باشگاه های شان می گویند که نمی توانیم به ایران برویم. بعد از آن AFC این تصمیمات را می گیرد که به نظرم یک مقدار عجولانه تصمیم گیری کرده است. به نظرم باید این موضوع کارشناسی شود و ببینند این حرف ها درست است و سندیت دارد. ببینند وضعیت ایران چگونه است و بعد از آن این موضوع را به کمیته مسابقات ببرند و در قبال آن تصمیم بگیرند. فکر می کنم این کارشناسی انجام نشده است و آنها عجولانه تصمیم گرفتند. در هر صورت تصمیم روی جوسازی دشمنان ایران گرفته شده است و کشورهایی که دوست دارند ایران را از صحنه قدرت فوتبال آسیا حذف کنند، تأثیرگذار بودند و ما هم امیدواریم که این رأی ابلاغ نشود.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار