حسین کنعانی مقدم تاکید دارد که اکنون مساله این است که در انتخابات های قبلی چه کسانی مانع پیروزی ما شدند؛ به طور حتم یکی از دلایل این امر همین تک روی ها و قضاوت های نابه جا بوده است. برخی از آقایانی که اکنون این گونه حرف می زنند، در گذشته به هر نوع ائتلاف و وحدت دست رد می زدنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرویس سیاسی «انتخاب»: در روزهایی که بسیاری از گروه های اصول گرا با وجود ابراز اطمینان از پیروزی در انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه، هنوز پایبندی خود به وحدت این جناح در قالب شورای وحدت را اعلام نکرده اند، دبیرکل جبهه پایداری از عدم ورود این تشکل به «ائتلافی که در آن پدرسالاری باشد» خبر داده است.
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری در گفتگو با «رجا نیوز» با انتقاد از برخی ائتلاف های اصول گرایان در گذشته گفت: «این چه تدبیر و ائتلافی است؟ که به ما این اجازه را بدهد که بنشینیم و چون قبل بار دیگر هم همان راه را برویم؟ که نتیجه اش این باشد؟ بد نیست اشاره کنم، به ائتلافی که هدفش باختن باشد وارد نخواهیم شد.» او همچنین در بخش های دیگری از گفتگو به طور صریح به سهم خواهی در شاجا (شورای ائتلاف جریان اصولگرایان) انتقاد می کند و به آن لقب شرکت سهامی می دهد. افزون بر این، دبیرکل جبهه پایداری به حذف آیات مصباح و یزدی در سال 94 از روند وحدت اشاره می کند و انقراض خود خواسته «جمنا» را مورد تاکید قرار می دهد. اکنون «انتخاب» به منظور بررسی اظهارات مرتضی آقاتهرانی، دیدگاه حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصول گرا و دبیر سیاسی جبهه ایستادگی را جویا شده است.
ورود جامعه روحانیت، سهم خواهی در شورای ائتلاف اصول گرایان را بی معنا کرده است
حسین کنعانی مقدم در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب» در ارتباط با اظهارات انتقادی مرتضی آقاتهرانی، دبیر کل جبهه پایداری در سطوح مختلف که شورای وحدت اصول گرایان را به علت سهم خواهی و عدم توجه به نتیجه انتقاد می کند، با اشاره به این که اگر حرف های او واقعیت ...

سرخط اخبار