قدردانی عالم برجسته اهل سنت از تلاش های بی وقفه سربازان گمنام امام زمان

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۹
امام جمعه موقت سنندج از تلاش های بی وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی کرد.

- اخبار استانها -
ماموستا محمدامین راستی عالم برجسته اهل سنت کردستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: تلاش های شبانه روزی این نیروهای خدوم و بی ادعا فراموش نشدنی است.
امام جمعه موقت سنندج از تلاش های بی وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی و تصریح کرد: سربازان گمنام در طول 40 سال انقلاب اسلامی بدون هیچ چشم داشتی خود را فدای اسلام، مردم و امنیت کشور کرده اند و شبانه روز زحمت می کشند تا مردم در آرامش به سر ببرند.
20 تیم تروریستی زیر ضربه مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان(عج) متلاشی شد
اردبیل| سربازان گمنام خاموش کننده فتنه های دشمنان داخلی و خارجی هستند
ضربات مهلک سربازان گمنام امام زمان(عج) به عناصر شبکه اخلال در سیستم بانکی و ارزی / جلوگیری از خروج 300میلیون یورو ارز
وی خاطرنشان کرد: اگر سربازان گمنام و مدافعان ارزش های انقلاب اسلامی نبودند اکنون وضعیت کشور ما نیز به سرنوشت دیگر کشورهای منطقه که هر روز کشت و کشتار، خونریزی و انفجار در آن رخ می دهد، تبدیل می شد اما با تلاش این نیروهای ارزشی مردم در امنیت و آسایش کامل به سر می برند.
ماموستا راستی گفت: سربازان گمنام در مناطق مرزی شبانه روز فعالیت می کنند و باید همه مردم قدردان این نیروهای همیشه در صحنه باشند.
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه فشارهای اقتصادی در جامعه، مردم را در فقر و فلاکت قرار می دهد؛ تاکید کرد: سربازان گمنام با مفسدان اقتصادی مبارزه و برخورد کنند تا آنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.
ماموستا عنایتی: باید قدردان امنیت پایدار در استان کردستان باشیم
همچنین ماموستا عارف عنایتی در ...