حضرت علی (ع) به من نبات جوشانده داد و شفا گرفتم

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
اکوفارس: در پی خبر پیشین، مبنی بر طرح ادعاهای تازه و اظهارات جنجالی رئیس فرقه گنابادی در سالگرد غائله گلستان هفتم ۹۶، جزییات تازه ای از این موضوع آشکار شد.

به گزارش فارس، «نورعلی تابنده»، قطب فرقه گنابادی که روز دهم اسفندماه جاری در میان جمعی از دراویش به سخنرانی پرداخت، با اشاره به خاطره ای از دوران کودکی خود، مدعی کشف و شهود شد و اظهار داشت: «[به سبب بیماری لاعلاج] توی اتاق، مرا رو به قبله خوابانده بودند...در یک عالمی بین خواب و بیداری، چیزهایی حس می کردم...دیدم در پشت بام منزلمان، یک گنبدی است... نشسته بودم آنجا... دیدم از آن طرف، یک نفر آمد که عکسش را در عکس های خود دیده بودم. حضرت صالح علیشاه می فرمودند حضرت علی است. دیدم مثل اینکه حضرت علی (ع) آمد و مرا دید که در وضعیت ناجوری هستم. یکی از این قهوه ریزها دستش بود... جلوی من رسید، فرمود بگیر این «نبات جوش» را بخور... خوب می شوی... گرفتم خوردم... دیدم راحت شدم... برگشتم به این عالم، دیدم حالم خوب شده است.» (۱)
پیش از این، چنین اظهاراتی صریح را در باب مکاشفه، از نورعلی تابنده سراغ نداریم و این نخستین بار بود که قطب سالخورده فرقه گنابادی در سخنان خود، مدعی این موضوع شد؛ امری که از سوی نزدیکان و مدیران رسانه ای فرقه ـ در نوعی مصلحت اندیشی ـ مسکوت باقی ماند و به تعبیر بهتر، مشمو ...

[ مشاهده متن کامل حضرت علی (ع) به من نبات جوشانده داد و شفا گرفتم اکوفارس ]