خروجی جلسه نمایندگان ایران با دبیرکل AFC دقیقاً همان نامه دوم کنفدراسیون فوتبال آسیا بود با این تفاوت که چندصد هزار دلار هزینه اعزام آنها به مالزی شد!
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
پس از اعلام توافق بزرگ ۴ نماینده باشگاه های ایران در لیگ قهرمانان آسیا با AFC ، خبرگزاری تسنیم در مطلبی جنجالی به افشاگری در خصوص پشت پرده این اتفاق موسوم به ” توافق بزرگ ” پرداخت .
آنچه در ادامه بدون کم و کاست می آید متن منتشر شده در خبرگزاری تسنیم در این خصوص است.
پیشاپیش خبرگزاری پارس فوتبال اعلام می کند که قضاوتی در این خصوص ندارد و آماده شنیدن پاسخ ۴ باشگاه مربوطه به این متن برای شفاف سازی اذهان هوارانشان خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم نوشته است :
سرانجام همان اتفاقی که مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا بود، رخ داد و دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان باید روز شنبه ۵ بهمن در زمین بی طرف (کشور امارات) به مصاف حریفان خود بروند، ضمن اینکه نمایندگان کشورمان در مرحله گروهی در دور برگشت میزبان خواهند بود و در دور رفت باید در زمین حریفان بازی کنند.
این موضوعی بود که چند روز پیش AFC در نامه دوم خود به فدراسیون فوتبال ایران به آن اشاره کرده بود. ایران اما به نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اینچنین پاسخ داده بود:
۱ – به اطلاع می رساند باشگاه های ایرانی با این استدلال که هیچ دلیل قانونی برای سلب حق میزبانی آنان وجود ندارد اعلام می کنند به هیچ عنوان میزبانی خود را به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران منتقل نمی کند.
۲- کلیه باشگاه های ایرانی حاضر در مسابقات اعلام می کنند صرفا در شرایطی در مسابقات حاضر می شوند که کنفدراسیون به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار