ادامه دیدارهای مدیرکل دفتر موسیقی/ رسانه ها فعلا اولویت نیستند

خبرگزاری مهر دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد اله یاری فومنی مدیرکل جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای گذشته در ادامه اجرای ایده دیدارش با هنرمندان، اصناف و مجموعه های مختلف موسیقی علاوه بر دیدار با علی اکبر مرادی نوازنده پیشکسوت تنبور از تازه ترین تمرین ارکستر ملی ایران بازدید کرد. این در حالی است که وی پس از اجرایی کردن ایده جالب توجه و مثبت دید و بازدیدهای کاری که برای خود برنامه ریزی کرده، هنوز با اهالی رسانه (فارغ از برگزاری نشست خبری) دیدار و گفتگویی نداشته است.
در خبری که از سوی روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده محمد اله یاری در تازه ترین دیدارش که با همراهی علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران انجام گرفت، از تمرین ارکستر ملی ایران به رهبری مهمان سهراب کاشف و خوانندگی حسام الدین سراج در تالار وحدت دیدن کردند.
کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری سهراب کاشف و خوانندگی حسام الدین سراج ۳۱ خردادماه در تالار وحدت برگزار می شود.
مدیرکل جدید دفتر موسیقی در ادامه دیدار با هنرمندان و فعالان موسیقی، به همراه مدیر عامل انجمن موسیقی ایران با علی اکبر مرادی هنرمند موسیقی و نوازنده تنبور دیدار و گفت و گو کرد.
اله یاری در این دیدار، بر ضرورت توجه به موسقی نواحی و استادان موسیقی و اهمیت جشنواره تنبورنوازی کهن آواهای تنبور نیز تأکید کرد.
در این جلسه، منتخبی از مدیران آموزشگاه های آزاد هنری با مدیرکل دفتر موسیقی که با حضور سرپرست دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و مدیران ۹ آموزشگاه موسیقی برگزار شد درباره توسعه همکاری و بررسی موضوع تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد هنری، مسائل مالیاتی و ...

سرخط اخبار