مدیر آموزش و پروش عشایر خوزستان گفت: آموزش و پرورش عشایر خوزستان افتخار اشتغال ۱۵۰۰ معلم فداکار را دارد که در میان آنها معلمانی هستند که ۶ ماه در محل کار خود حضور دارند و اکنون در محاصر برف بوده و امکان تردد ندارند.

- اخبار استانها -
حمید قنبری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: آموزش و پرورش عشایر خوزستان افتخار اشتغال 1500 معلم فداکار را دارد که در میان معلمانی هستند که شش ماه در محل کار خود حضور دارند و اکنون در محاصر برف بوده و امکان تردد ندارند و از خانه و کاشانه خود دور ند.
مدیر آموزش و پرورش عشایر افزود: عبور از مسیر های سخت و طولانی با پای پیاده یا سوار بر چهار پا، عبور از رودخانه های وحشی بدون پل ارتباطی یا به وسیله گرگر، هزینه زیاد ایاب ذهاب معلمان که با هزینه شخصی خود تردد می کنند و در نهایت تامین هزینه های کتاب و لواز التحریر دانش آموزان خود از جمله دیگر فداکاری های معلمان عشایری است.
وی گفت: اگر امروزه کشورهای توسعه یافته به این نام شناخته می شوند و دیگر کشورها را با واژه هایی چون جهان سومی و یا در حال توسعه خطاب می کنند، اگر اقتصاد و یا صنعتی قوی دارند و توانسته اند مسیر ترقی را به درستی طی کنند، همه و همه به خاطر آموزش صحیح در مدارسی مجهز و پیشرفته برای کودکانشان است. 
قنبری در ادامه با تاکید بر اجرای عدالت آموزشی گفت: برای تحقق چنین امری نیازمند آن هستیم که تمامی کشور به مساوات از مدارس مجهز و امکانات آموزشی پیشرفته استفاده کنند تا توسعه و عدالت به طور همه جانبه در کشور توزیع شود.
720 مدرسه روستایی در استان زنجان فاقد اینترنت است
چرا مدرسه نور دانش همدان دچار آتش سوزی شد؟
مصدومیت 3 معلم و 8 دانش آموز بر اثر آتش سوزی مدرسه ای در همدان
مدیر آموزش و پرورش عشایر ادامه داد: در راس همه این فداکاری ها چیزی که همانند نگین درخشانی در میان این کارهای خیر معلمان عشایر می درخشد معلمی است که خود دست به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار