رمز دوم پویا  یا همان  رمز دوم یکبار مصرف موضوعی است که از ابتدای دی ماه سال جاری برای تمامی مشتریان نظام بانکی کشور اجباری خواهد شد و بانک ایران زمین نیز از این قاعده مستثنی نیست. عدم آشنایی بسیاری از مشتریان با سازوکار فعال سازی رمز دوم پویا و استفاده از آن باعث شده تا بازخوردهای مناسبی از سوی کاربران و مشتریان نظام بانکی دریافت نشود که در همین راستا به بررسی نحوه فعال سازی رمز دوم پویا در بانک ایران زمین و استفاده از آن می پردازیم.
بانک ایران زمین از جمله بانک های پرمشتری کشور است که از ارتقا فعالیت های مؤسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین تشکیل شده و یکی از دلایل پرمشتری بودن این بانک، وظیفه ایست که بانک مرکزی در قابل تعاونی بهمن ایثار به این بانک داده و زمینه ساز افزایش مشتریانش را ایجاد کرد. از سوی دیگر این بانک فعالیت های اقتصادی ویژه ای در زمینه های مختلف داشته و خواه و ناخواه گذر بسیاری از مردم به این بانک خصوصی می خورد.
فعال سازی رمز دوم در بانک ایران زمین هزینه دارد؟
همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره شد، هزینه فعال سازی رمز دوم پویا یا  رمز دوم یکبار مصرف در بانک ایران زمین رایگان بوده و شعب این بانک حق دریافت هیچ گونه هزینه اضافی را ندارند. بدیهی است در صورت تخلف از این قاعده، می بایست مراتب را به بانک مرکزی اطلاع دهید که قطعا با این موضوع برخورد خواهد شد.
اعتبار 60 ثانیه ای رمز دوم یکبار مصرف از دیگر نکاتی است که باید در مورد این طرح بدانید چرا که پس از گذشت این زمان، عملا شما بایستی اقدام به دریافت رمز دوم جدیدی نمایید. البته گفتنی است که محدود بودن استفاده از رمز دوم پویا باعث می شود تا دسترسی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار