دادستان کل کشور: اجازه نخواهیم داد خدشه ای به فرهنگ حجاب و عفاف وارد شود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵
دادستان کل کشور گفت: دشمنان این موضوع را دستاویزی برای رسیدن به مطامع خود قرار داده اند که باید به این دشمنان بگوییم دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و مردم اجازه نخواهند داد؛ خدشه ای به فرهنگ حجاب و عفاف وارد شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری ظهر امروز در مراسم معرفی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان که در سالن جلسات دادگستری سمنان برگزار شد اظهار داشت: مایه تأسف است که شاهد تجاوزات و تعدیاتی به برخی حوزه های حقوق عمومی ازجمله زمین خواری ها و تجاوز به حریم و بستر رودخانه ها هستیم که وظیفه مجلس تسریع در تصویب قانون حقوق عمومی برای فراهم سازی زمینه برخورد با متجاوزان است.
وی وظیفه دادستان را در دو حوزه احقاق حق مظلوم و دفاع از حقوق عمومی عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری رفع مشکلات اقتصادی و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان را از اولویت های مهم دستگاه قضایی کشور عنوان کرد.
مازندارن| حساسیت ها باید نسبت به مقوله عفاف و حجاب جدی تر شود
گیلان| کسانی که عفاف و حجاب را رعایت نمی کنند متوجه آثار زیانبار آن نیستند
عفاف و حجاب در وصیت نامه شهدای مدافع حرم خوزستان مورد پژوهش قرار می گیرد
وی با اشاره به جنگ اقتصادی و فرهنگی که دشمنان انقلاب و نظام علیه ملت ایران به راه انداخته اند گفت: نباید با ارتکاب برخی اعمال و رفتار زمینه را برای تهاجم بیشتر این مستکبران فراهم کنیم.
دادستان کل کشور با تأکید بر اهمیت موضوع حجاب و عفاف گفت: دشمنان این موضوع را دستاویزی برای رسیدن به مطامع خود قرار داده اند که باید به این دشمنان بگوییم دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و مردم اجازه نخواهند داد؛ خدشه ای به فرهنگ حجاب و عفاف وارد شود.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری ترویج فرهنگ غربی در کشور از خواسته های دشمنان دانست و گفت: تمام تلاش دستگاه قضایی مبارزه با بی بندوباری در جامعه ...

سرخط اخبار