کرباسچی: شرط گذاران آخرش در انتخابات شرکت می کنند

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۸
در حالی که کرباسچی تصریح می کند «مدعیان حضور مشروط در انتخابات، آخرش رأی می دهند، محمدرضا تاجیک می گوید «برخی اصلاح طلبان یک زمانی چک سفید امضاء می دادند و حالا اپوزیسیون شده اند.

به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت:
به نوشته روزنامه شرق، کرباسچی در حزب ندای ایرانیان گفته است: «آیا گزینه ای جز صندوق رأی وجود دارد؟ بنابراین با وجود همه دعواهایی که در ایران داریم، راهی جز صندوق رأی نداریم. اصلا شرط و حضور مشروط شما پذیرفته نشد، بعد می خواهید چه کار کنید؟». دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: «منتقد فراکسیون امید و شورا [شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان]هستم، انتقاد ما این نبود که تلاش کردیم مثلا نماینده فرستادیم شورای شهر، بلکه این بود که درست انتخاب نکردیم. الان در مجلس چه چیزی کم داریم؟ مجلسی می خواهیم که برای کشور راهگشا باشد و به نظام کارایی تزریق کند، پس باید آدم های کارآمد را انتخاب کنیم».
بیشتر بخوانید:
او بیان کرد: «واقعا نمی دانم اصلاحات چیست؟ چه کسی گفته است که من عقب نشینی کردم؟ گفته ام این اصلاحاتی که بیست واندی سال در مملکت علم شده، به دنبال اصلاح چیست؟ سیاست، اخلاق، اجتماع و زندگی مردم را می خواهیم اصلاح کنیم؟» در همین حال محمدرضا تاجیک گفته است: «امروز می بینیم که جریان اصلاح طلبی متاسفانه عمدتا به دست برخی از اصلاح طلبان به حاشیه رفته و چندان امیدی نداریم که آن نقشی را که در این چهار دهه بازی کرده است، بتواند ایفا کند. هم در خوان نعمت و قدرت حضور دارند و منشی از خودشان بروز می دهند که بتواند هر جایی که توزیع قدرت هست حضور داشته باشد و هم به موقع لیز می خورند و چهره اپوزیسیونیستی به خودشان می گیرند و از بازخوردهای این چهره بهره می برند.
یادمان نرود کسانی که در فرآیند انتخابات ۹۲ تمام هستی و سرمایه تاریخی اصلاح طلبی را در سبد یک گروه گذاشتند و چک سفید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار