سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری یک نفر جیب بر سابقه دار حرفه ای سابقه داری خبر داد که بیش از ده ها فقره سرقت گوشی و وجه نقد اعتراف کرد.
به گزارش تابناک به نقل از میزان، سرهنگ کارآگاه نجفی گفت: برابر شکایات و گزارش های مردمی، مبنی بر سرقت جیب بری تلفن همراه و وجه نقد توسط سارق یا سارقان در ایستگاه های BRT خیابان مولوی – شوش – خراسان خاوران و ایستگاه های مترو به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع گردید.
وی در ادامه افزود: دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره هفدهم این معاونت قرار گرفت. کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و بازدید محل های سرقت مشخص شد سرقت توسط خانمی میانسالی صورت می گیرد. با بدست آمدن تصاویر سارق کارآگاهان با بررسی سوابق مجرمین سابقه دار حرفه ای در زمینه سرقت جیب بری موفق به شناسایی متهم " مهناز ۵۴ ساله" می شوند.
سرهنگ نجفی در ادامه افزود: کارآگاهان با توجه به سرنخ های بدست آمده متوجه می شوند مهناز نزدیک به ۴ ماه است که از زندان آزاد شده و با حضور در محل های عمومی و پرتردد مرکز شهر اقدام به سرقت محتویات کیف شهروندان می نماید که با اقدامات پلیسی نهایتا در تاریخ یازدهم آذر ماه امسال متهم را در محدوده جنوب تهران شناسایی و دریک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر می نمایند.
مهناز با انتقال به پلیس آگاهی پایتخت ابتدا منکر هرگونه جرمی شد، ولی با توجه به وجود اسناد و مدارک لب به اعتراف گشود و در بازجوی خود اعلام داشت: پس از آزادی از زندان به جهت تامین هزینه های اعتیاد و گذران زندگی به سرقت روی آوردم و در اتوبوس های BRT و ایستگاه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار