دختر رزمی کار وقتی فهمید مرد متأهل قصد دارد برای تصاحب ارثیه میلیاردی اش با او ازدواج کند از دوستانش خواست وی را ربوده و تنبیه کنند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز قبل مرد جوانی به یکی از کلانتری های جنوب پایتخت رفت و از ربوده شدنش توسط مردان پژو سوار خبر داد. وی گفت: در حال رفتن به خانه بودم که یک خودروی پژو ۲۰۶ با سه سرنشین راهم را سد کرد. راننده پسر جوانی بود که چهره اش خیلی شبیه «بروسلی» بود.
ناگهان دو سرنشین پیاده شده و مرا با زور سوار خودروشان کردند. او ادامه داد: خودرو بعد از حدود یک ساعت در خانه ویلایی متروکه ای متوقف شد. آن ها مرا به یکی از اتاق ها بردند. مردان ناشناس از من فیلم و عکس مستهجن گرفته و پس از سرقت انگشتر و گردنبند طلا و گوشی تلفن همراهم مرا رها کردند. آن موقع وضعیت خوبی نداشتم سر و وضعم را مرتب کرده و از خانه متروکه بیرون آمدم و، چون هیچ پولی نداشتم پای پیاده راه افتادم و به کلانتری آمدم.
تصویر مرد رزمی کار
مرد جوان در تحقیقات گفت: داخل خودرو یک قاب عکس کوچک با زنجیر از آیینه آویزان بود که عکس بروسلی داخلش بود از طرفی حرکات رزمی آدم ربا ها نشان می داد که آن ها هم مثل من اهل ورزش های رزمی هستند. با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد. اما چند روز بعد از این ماجرا، آرش، شاکی پرونده با پلیس تماس گرفت و سرنخی را در اختیار آن ها قرار داد.
او گفت: من عضو یکی از باشگاه های رزمی هستم. امروز که در حال رفتن به باشگاه بودم ناگهان چشمم به همان خودروی ۲۰۶ افتاد با دیدن آویز آیینه مطمئن شدم خودروی آدم ربایان است. اما برای اطمینان بیشتربه کمین نشستم که در نهایت تعجب همان راننده پژو و دو دوستش را دیدم که از باشگاه بیرون آمدند. بلافاصله شماره خودرو را یادداشت کردم بعد به باشگاه رفتم و مسئول پذیرش گفت آن ها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار