رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی بر ضرورت حل مشکلات پیش رو در صادرات سیب درختی استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان غربی ، رسول جلیلی در جلسه شورای معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان و ادارات تابعه که در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار شد، با تبریک هفته بسیج بر بسیجیان سرافزارمیهن اسلامی، اظهار کرد:سازمان جهاد کشاورزی استان نیز ۷۲ شهید را در راه دفاع از آرمان های امام راحل و دستاورد های انقلاب اسلامی تقدیم کرده است و اکنون نیز نیرو های بسیجی سازمان همچون زمان ۸ سال جنگ تحمیلی خود را در برابر تهاجم دشمنان خارجی و توطئه های داخلی آماده می سازند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به پتانسیل های بخش کشاورزی استان یاد اور شد: ارتقای روحیه بسیجی و جهادی مورد تاکید امام راحل در عمران و ابادی کشور در اولویت کار های اجرایی مجموعه جهاد کشاورزی استان قرار دارد.
وی ضمن تقدیر از زحمات بسیجیان در عرصه های کشاورزی و همگامی آنان با کشاورزان، حضور فعال اعضای بسیج در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست.
جلیلی تصریح کرد: سالانه بیش از ۶۰۰هزارتن گندم در استان با کیفیت متوسط و بالا در استان تولید می شود که مازاد نیاز استان بوده و هیچگونه مشکلی در تولید گندم استان وجود ندارد و کمبود نان در واحد های نانوایی بعلت اختلاف قیمت آرد یارانه ای در بازار آزاد است.
وی ادامه داد: کمبود و افزایش قیمت گوشت مرغ در طی هفته های اخیر به علت عدم عرضه موقت جوجه یکروزه در طی مهر ماه در کشور بوده که این امر با جوجه ریزی بیش از ۴ میلیون قطعه ای در آبان ماه سال جاری در استان به زودی برطرف می شود.
جلیلی اضافه کرد: بیش از ۴۵۰ تن گوشت مرغ منجمد در استان در هفته های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار