هر چند یحیی گل محمدی از جنس پرسپولیس است، مربی و سرمربی این تیم بوده و با بسیاری از بازیکنان فعلی پرسپولیس آشنایی دارد و با آنها کار کرده اما در شروع کار در پرسپولیس با بازی های فوق العاده دشوار و مهمی مواجه است، طوری که انگار برنامه مسابقات پیش رو طی دو ماه باقیمانده از سال می تواند این مربی را با چالش بسیار مهمی مواجه کرده و با توجه به نتایج کسب شده در این مسابقات یا به محبوبیتش بیفزاید یا در نقطه مقابل از میزان مقبولیتش نزد هواداران پرسپولیس بکاهد.
به گزارش ایلنا، فشار صدرنشینی کالدرون و قهرمانی های متوالی برانکو از یک طرف اما این فشار بازی های پیش رو است که می تواند یحیی را با مهم ترین و دشوارترین چالش عمر مربیگری خود مواجه کند. هر چند به نظر می رسد این مربی فکر همه اینها را کرده و قدم در این راه دشوار گذاشته است.
یحیی در 36 روز سخت و طاقت فرسا باید تیم را برای بازی مقابل 5 تیم برتر لیگ (تیم های دوم تا ششم جدول) و سه بازی لیگ قهرمانان آسیا که دو تا از آنها بیرون از تهران هستند آماده کند و طوری نتیجه بگیرد که هم صدرنشینی لیگ از دست نرود یا حداقل اینکه فاصله زیادی با صدر ایجاد نکند و هم در لیگ قهرمانان و بازی های دور رفت طوری نتیجه بگیرد که شانس صعود را زنده نگه دارد.
گل محمدی که روز 24 دی ماه پرسپولیس را تحویل گرفته بعد از 12 روز باید نخستین بازی اش را مقابل تیم احیا شده تراکتور برگزار کند که تیم سابقش هم بوده است. در واقع با توجه به اینکه تمرینات اصلی پرسپولیس زیر نظر کادر فنی جدید از امروز (26 دی ماه) آغاز خواهد شد یحیی و کادرش ده روز فرصت خواهند داشت تا تیم را طبق سلیقه خود آماده کارزاری دشوار کنند. این بازی هم از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار