سمنان| دستگاه قضایی برای رفع موانع تولید مساعدت کند

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
استاندار سمنان با تأکید بر فراهم سازی زمینه توسعه اقتصادی و صنعتی استان سمنان گفت: دستگاه قضایی برای رفع موانع تولید مساعدت بیشتری داشته باشد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، علیرضا آشناگر ظهر امروز در جلسه تکریم و معارفه دادستان مرکز استان سمنان که در سالن جلسات دادگستری سمنان برگزار شد ضمن تأکید بر سرعت بخشیدن به اهداف سند چشم انداز قوه قضاییه در دوره جدید مدیریت قضایی کشور اظهار داشت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رفع موانع تولید، می بایست دستگاه قضایی این موانع را شناسایی و مساعدت لازم در این زمینه داشته باشد.
وی به انتظارات صاحبان صنایع از مدیران قضایی کشور و استان اشاره کرد و گفت: توجه به مشکلات تولید و برنامه ریزی برای برون رفت از مشکلات موجود در این حوزه برخی از این انتظارات است.
استاندار سمنان گفت: اوضاع اقتصادی کنونی کشور مشکلاتی را برای صاحبان صنایع و تولید گران ازجمله تأخیر در بازپرداخت تسهیلات اعطایی بانک ها ایجاد کرده است که این مهم تأثیر خود را بر توقیف اموال از سوی محاکم قضایی، بیکاری کارگران خواهد گذاشت.
موانع تولید در چهارمحال و بختیاری از نگاه استاندار؛ "تنبلی مدیران" و "بروکراسی اداری "
وعده رئیس کارگروه رفع موانع تولید برای حل مشکلات تولیدکنندگان
رئیس خانه معدن ایران: توقف تولید خیانت به کشور است
آشناگر ادامه داد: در چنین شرایطی درخواست از دستگاه قضایی این است که در حوزه تولید از به کارگیری قضات متخصص، حضور قضات در مراکز صنعتی و آشنایی با دغدغه های صاحبان صنایع است.
وی همکاری دستگاه قضایی استان سمنان با صاحبان صنایع را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: باید تعامل و همکاری دستگاه قضا با تولیدکنندگان استان افزایش یابد.
استاندار سمنان یکی از درخواست های مدیران عامل صنایع از دستگاه قضا را بهره گیری ...

سرخط اخبار