آی اسپورت - پیروزی ۵-۰ بایرن مونیخ برابر شالکه، یکی از مهم ترین نتایج هفته نوزدهم بوندسلیگا بود. باوارایی ها حریف خود را گلباران کردند و در همین راستا نگاهی به نکات آماری این دیدار انداخته ایم.
- بایرن مونیخ در این فصل بوندسلیگا، ۱۴ گلزن مختلف داشته است. به عبارتی در این زمینه یکه تاز است. گلزنی لئون گورتسکا در برابر تیم سابقش وی را تبدیل به چهاردهمین گلزن بایرنی ها در این فصل کرد.
- بایرن مونیخ نه تنها با ۵۵ گل زده بهترین خط حمله این فصل را در اختیار دارد بلکه این آمار بهترین رکورد در بوندسلیگا در ۳۴ سال گذشته محسوب می شود. آخرین بار وردربرمن در فصل ۱۹۸۵ موفق شده بود ۵۷ گل در ۱۹ بازی به ثمر برساند.
- آمار فوق العاده توماس مولر از زمان به روی کار آمدن هانس فلیک ادامه دارد. بازیکن آلمانی در ۹ بازی، آمار ۸ پاس گل و ۴ گل را ثبت کرده و فقط در بازی با فرایبورگ موفق به ثبت گل یا پاس گل نشده است.
- مولر با گلزنی برابر شالکه، موفق به ثبت صدمین گل خود در طول دوران ورزشی اش در آلیانز آرنا' href='/tags/%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86%d8%b2-%d8%a2%d8%b1%d9%86%d8%a7' target='_blank'>ورزشگاه آلیانز آرنا شد.
- شالکه حالا تبدیل به دومین طعمه محبوب روبرت لواندوفسکی شده است. وی در برابر این تیم نوزده گل به ثمر رسانده و فقط در برابر وولفسبورگ تعداد گل بیشتری را به ثمر رسانده است؛ ۲۱ گل.
دیدار بایرن مونیخ و شالکه در هفته نوزدهم بوندسلیگا فصل ۲۰۱۹ صدمین تقابل این دو باشگاه بزرگ محسوب می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار