بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی که از فردا در استان اجرا می شود کنترل ورود و خروج شهرها بر عهده نیروی انتظامی و بسیج است.

عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر افزود: در ارتباط با طرح فاصله گذاری اجتماعی نیروهای هلال احمر در ورودی شهرها فقط وظیفه اجرای تب سنجی را بر عهده دارند و کنترل ورود و خروج شهرها بر عهده نیروی انتظامی و بسیج است.
وی اضافه کرد: بر اساس طرح جدید فاصله گذاری اجتماعی، اداراتی که در این ایام وظیفه کاری چندانی ندارند ضرورتی ندارد باز باشند مگر در موارد خاص که مدیر اداره تصمیم بگیرد، ضمن اینکه کارکنانی که خارج از مرکز استان سکونت دارند و محل کار آنها مرکز استان است نیز لزومی به حضور در محل کار ندارند و به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام می دهند.
استاندار بوشهر ادامه داد: ادارات مهم و زیرساختی هم با نظر مدیر نسبت به انجام وظایف به صورت شیفتی اقدام کنند.
وی اضافه کرد: اداره کل بازرسی استانداری موظف است در زمینه بررسی فعالیت ادارات در ایام اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بازرسی لازم را انجام دهد.
استاندار بوشهر گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 15 فروردین ماه اجرا و در این مدت ارزیابی لازم برای ادامه مدت زمان طرح انجام می شود.
گراوند با قدردانی ویژه از مردم استان برای مقابله با کرونا افزود: بخش زیادی از موفقیت های استان برای مقابله با کرونا را مدیون مردم فهیم، بازاریان و اصناف متدین در کنار گروه های جهادی، سمن ها و فعالان دلسوزی هستیم که برای شکست کرونا دست به دست هم داده اند.
استاندار بوشهر تاکید کرد: نسخه شفابخش مقابله با کرونا در استان، در خانه ماندن است لذا انتظار می رود مردم فهیم استان، موضوع در خانه ماندن را رعایت کنند.
وی با قدردانی از جامعه پزشکی و درمانی استان بوشهر بیان کرد: از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار