نقدی تصریح کرد: شما از مردم رای گرفتید که بیایید مشکلات را حل کنید. وقتی دوران خدمتتان تمام شد بروید در خانه بنشینید هرچقدر می خواهید کتاب در رابطه با مسائل تاریخی و تحلیل سیاسی و جنگ و صلح بنویسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نماز جمعه شهرستان فومن به امامت حجت الاسلام والمسلمین نقدی اقامه شد.
امام جمعه فومن ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و آرزوی توفیقات روز افزون برای ناجا گفت؛ امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی هم در عرصه امنیت مادی و عرفی مردم گام بر میدارند و هم در عرصه معنوی و فرهنگی اقدامات تحسین برانگیزی دارند که ان شاالله خدا بر توفیقاتشان بیفزاید.
 نقدی با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری در آغاز بکار مجلس یازدهم که فرمودند؛ کار باید برای خدا باشد، از جوزدگی پرهیز شود، به مسائل اصلی کشور بپردازید و از حاشیه دور شوید، افزود: رابطه مجلس و دولت باید مطابق قانون و شرع باشد. یعنی سوال و تفحص بعنوان حق مجلس وجود داشته باشد اما توهین اتهام و نسبت بدون علم به هیچ عنوان درست نیست.
وی اظهار داشت: در ایام گذشته یکی از نمایندگان مجلس یک متنی منتشر کرده که با خواندن این متن به غربت مقام معظم رهبری پی می بریم. در این نامه که خطاب به رئیس جمهور محترم نوشته شده است، آمده؛ «با منطق شما رهبر معظم انقلاب باید دستور دهند که هزاربار شما را اعدام کنند تا دل مردم شاد شود». ایشان گفتند؛ این گوشه ای از نامه این نماینده مجلس به رئیس جمهور است.
امام جمعه فومن یادآور شد: باید بگویم خیلی از مردم در انتخابات به سلیقه و نگاهشان رای میدهد. امروز هم انتقاد ها به سمت دولت است که واقعا بسیاری از این انتقادها هم وارد است. مانند مسائل مسکن، بازار خودرو، بعضی کم کاری ها در ایام کرونا، وضعیت ارز و طلا، عدم نظارت، اشرافی گری وابستگی به غرب، ایجاد فضای تحریف تاریخ و مشغول گردن مردم به مسائل حاشیه ای. ولی اینکه یک نماینده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار