سایپا در لیگ هفتم و در اولین تجربه مربیگری علی دایی جام قهرمانی بالای سر برد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از قهرمانان 19 دوره گذشته لیگ برتر سایپای تهران است که توانست در دوره ششم لیگ و در رقابتی جانانه با استقلال اهوازِ فیروز کریمی این عنوان را به خود اختصاص دهد. سایپا در آن دوران بازیکنان مهم و بزرگی در اختیار داشت که خود دایی به عنوان سرمربی - بازیکن، سال آخر فوتبالش را در آن سپری کرد.
* دایی که در روزهای پایانی دوره بازیگری اش قرار داشت در این تصویر روبروی یکی از باوفاترین چهره های تاریخ باشگاه است. فردی که اکنون او نیز اولین تجربه مربیگری خود را با سایپا دنبال می کند. ابراهیم صادقی؛ کسی که او نماد تعصب و وفاداری در این تیم معرفی می کنند و آن روزها اما در صف اول حامیان علی دایی در تلاش برای دستیابی به قهرمانی و افتخاری بزرگ قرار داشت. صادقی این روزها شاید همان مسیر روزهای ابتدایی علی دایی را دنبال می کند و هرچند سایپا در مسیر مدعیان قرار ندارد و کار سختی هم برای بقا پیش رو دارد اما جوانانی را تربیت می کند که شاید آینده فوتبال ایران لقب گیرند.
* عجیب نبود که دایی خودش در متن تمامی آیتم های تمرینی قرار داشته باشد؛ سرمربی ای که قرار بود در قالب بازیکن هم نارنجی ها را برای رسیدن به موفقیت در زمین نیز همراهی کند و به این واسطه او شخصا نیز تمامی آیتم ها را به اجرا در می آورد.
* تیم پرستاره آن روزهای سایپا داریوش یزدانی را هم عضو خود می دید. ستاره ی استقلالی که در این جمع خودنمایی می کند و البته بعد از دوران فوتبال کمتر اثری از او دیده می شود.
* در کنار آقای گل تاریخ جهان، یک ستاره دیگر برای فوتبالدوستان آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار