قیمت روز خودرو پنج شنبه ۲۱ شهریور؛ کاهش اندک قیمت خودروهای سایپا

فرارو پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
امروز پنج شنبه ۲۱ شهریور محصولات سایپا امروز با کمی افزایش قیمت در بازار ظاهر شده اند. برای مثال قیمت تیبا صندوق دار با کاهش ۵۰۰ تومانی به ۴۹ میلیون تومان رسیده. تیبا ۲ نیز ۳۰۰ هزار تومان کاهش را تجربه کرد و در بازار با قیمت ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می شود. ساینا نیز پس از مدت ها از قیمت ۵۵ میلیون تومان پایین آمد با ۳۰۰ هزار تومان کاهش ۵۴ میلیون ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد که در بازار حدود یک میلیون تومان پایین تر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می شود.

فرارو-  بازار خودرو در تعطیلات تاسوعا و عاشورا تغییرات چندانی پیدا نکرده است و تقریبا اکثر محصولات سایپا و ایران خودرو در بازار با همان قیمت های گذشته خرید و فروش می شوند. امروز خانواده پژو 206 و وانت آریسان تنها کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو رقم زده و دنا کمی افزایش قیمت دارد. همچنین در بین محصولات سایپا، پراید وانت و خانواده تیبا و ساینا با کمی کاهش قیمت روبرو هستند. 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۹۸
محصولات ایران خودرو امروز به کلی سر جایشان متوقف شده اند. طوری که تنها خانواده ۲۰۶ و دنا در بازار امروز دچار تغییر قیمت شده و دیگر محصولات همچنان با قیمت های قبلی خرید و فروش می شوند. امروز قیمت پژو پارس با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به رقم ۹۱ میلیون تومان رسیده است.
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سرانجام ۵۰۰ هزار تومان پایین آمد و ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورد. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول در کارخانه حدود ۱۱ میلیون تومان کمتر و ۶۷ میلیون تومان در نظر گرفته می شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کاهش قیمتی که روز های قبل تجربه کرده بود، امروز هم ۵۰۰ هزار تومان ارزان شد و روی ۹۳ میلیون تومان ایستاده و تقریبا ۱۴ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می شود. این اختلاف درباره پژو ۲۰۶ صندوق دار کمتر است. این محصول در بازار ۹۳ میلیون تومان قیمت دارد که تقریبا ۱۲ میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه است.
پژو ۴۰۵ با همان قیمت های قبل از تعطیلات در بازار ظاهر شده. طوری که پژو ۴۰۵ GLX حدود ۷۱ میلیون تومان است و پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز با اختلاف سه میلیونی، حدود ۷۴ میلیون تومان فروخته می شود. باید توجه ...

سرخط اخبار