بایستی مانیتور را یکی از اعضای بسیار مهم در کامپیوترهای دسکتاپ دانست که در واقع به عنوان واسط اصلی بین کاربر و کیس بوده و هر آن چیزی که بایستی از طریق قدرت پی سی به زیر انگشتان کاربر منتقل شده و آن را در مقابل چشمانش ببیند، از طریق همین آینه جهان نما، رویت خواهد شد!
به طور حتم برندهای متنوع و مشهوری در این بازار بزرگ وجود دارند که با نام هایی چون سامسونگ، ال جی، ایسوس، دل و… در بازار کشورمان آشنایی بیشتری دارید و برندهایی چون ایکس ویژن یا جی پلاس که توسط مادیران و گلدیران در کشورمان تولید و عرضه می شوند هم به عنوان کالاهایی رقابتی و با کیفیت توسط خریداران پذیرفته شده اند.
در این بین، شرکت بهین تکنولوژی که دارای سابقه ای طولانی در صنعت آی تی کشورمان است، با ارایه زیر برند یونیوو وارد این مارکت شده که تا پیش از این محصولاتی چون پاور بانک، آل این وان، مینی پی سی و… را ارایه کرده بود. حال بهین قصد دارد تا با عرضه مانیتور، سبد کالایی خودش را کامل تر کرده و به رقابت با بزرگان بازار بپردازد. به همین بهانه قصد داریم تا در ادامه، به بررسی مانیتور یونیوو 24700 بپردازیم، کالایی که با پشتیبانی و گارانتی بهین تکنولوژی عرضه خواهد شد.
طراحی
هنگامی که مانیتور را از جعبه خود خارج می سازید، نخستین چیزی که جلب توجه می کند دیزاین و به خصوص رنگ سفید براق و به اصطاح پیانوی آن است. نمایشگر 24 اینچی بر روی یک پایه گرد به سهولت سوار شده و در جلو، صفحه نمایش مشکی رنگ با نواری سفید در امتداد پایه کامل می شود. در حالتی که نمایشگر خاموش است، تقریبا حاشیه ای در سه طرف دیده نمی شود و همین امر، دیزاینی مدرن را به این محصول یونیوو بخشیده است.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار