شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: بزرگداشت یاد و نام امام راحل از شعائر اسلامی نظام و تلاشی در مسیر ترویج دین خدا و اسلام و اهداف بلندِ احیاکننده ارزش های اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم آمده است: 
حضرت امام خمینی(ره) عبدصالح و بنده خاضع خدا، یکی از برترین چهره های تاریخ بشریّت و شخصیت اسطوره ای استثنایی عصر، زنده کننده بعثت انبیاء و امامت اوصیاء در خاطره ها است
که با قیام لله به اسلام عزّت بخشید، پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز در آورد و ملّت ایران را از اسارتِ بیگانگان نجات داد، برای آنان شخصیّت و خودباوری را به ارمغان آورد و صلای استقلال و آزادگی را در سراسر گیتی سر داد و امید را در دل های ملل تحت ستم زنده کرد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: عزیز بی همتای امّت اسلامی، حجّت خدا در عصر ما و نشانه عظمت الهی است و بزرگداشت یاد و نام آن چهره درخشان عالم از شعائر اسلامی نظام و تلاشی در مسیر ترویج دین خدا و اسلام و اهداف بلندِ احیاکننده ارزش های اسلامی است.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: اینک سی و یکمین سالگرد عروج ملکوتی آن عزیز سفرکرده و حقیقت همیشه زنده تاریخ به عنوان فرصتی برای ابراز وفاداری به اصول و آرمان های امام بزرگوار است.
این گزارش حاکی است مراسم باشکوه بزرگداشتِ امام راحل عظیم الشان و طلایه داران نهضت اسلامی، شب چهاردهم خرداد با رعایت دقیق اصول بهداشتی و شیوه نامه های ستاد ملّی مقابله با کرونا، همراه با اقامه فریضه مغرب و عشاء و سخنرانی آیت الله احمد خاتمی در مدرسه مبارکه فیضیه برگزار شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری