محمدسعید اخباری، سرمربی ماشین سازی نکاتی را درباره این تیم مطرح کرد.

به گزارش ، محمدسعید اخباری ، سرمربی ماشین سازی در نشست خبری قبل از دیدار نساجی مازندران و این تیم شرکت کرد.
اخباری گفت: دیدار ماشین سازی و نساجی مازندران با هواداران فوتبال فهمی که دارد تقابل ۲ تیم ریشه دار، قدیمی و پرهوادار فوتبال ایران است و نقطه اشتراک این ۲ تیم در هواداران پرشور و فوتبال فهم آن ها است که فردا یک دیدار زیبا و تاکتیکی را شاهد خواهند بود.
سرمربی ماشین سازی افزود: دیگر وجه اشتراک این ۲ تیم در بخش خصوصی بودن آن ها است که باری از دوش فوتبال دولتی برداشته اند. این یک قدم بزرگ در ورود به فوتبال حرفه ای است و فوتبال ایران باید قدردان این نفرات باشد که به خاطر مردم و ورزش یک شهر از سرمایه خود هزینه می کنند و برای نشاط اجتماعی و افتخار شهر و استان تلاش می کنند.
اخباری ادامه داد: ماشین سازی تیمی است که نسبت به فصل گذشته ۹۶ درصد تغییر داشته است و تنها اتابک زارعی را از فصل گذشته دراختیار داریم و ۲۴ بازیکن جدید به این تیم اضافه شده اند و همین موضوع باعث می شود که رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان داشته باشد، اما الان بچه ها شناخت خوبی از هم پیدا کرده اند و با این که ما اقتصادی ترین تیم لیگ برتر هستیم، بازیکنان با انگیزه ای داریم که می خواهند حق خود را از این فوتبال بگیرند و داخل زمین شرافتمندانه کار می کنند و از جان مایه می گذارند.
سرمربی ماشین سازی گفت: در ۵ دیداری که به عنوان سرمربی در کنار ماشین بوده ام، در ۴ دیدار از داوری ضرر کرده ایم و روی اشتباه سهوی داوری پنالتی دادیم. روی خطایی که اشتباهی گرفته شده بود گل خوردیم، اما اعتراض نکردیم. برخی تلاش می کنند که داوری ها را تحت تاثیر قرار دهند. از مسئولین برگزاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار