استاندار مرکزی با تشریح گوشه ای از عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: دولت گام های بلندی را در سخت ترین شرایط برای پیشرفت کشور برداشته که باید آگاهی های لازم در این خصوص به مردم و جامعه ارایه شود.

به گزارش برنا از اراک ، سید علی آقازاده در نخستین نشست بخشداران استان در شازند افزود: دولت سخت ترین سال های بعد از انقلاب از نظر اعتبارات را دارد و یکی از مظلوم ترین دولت ها است با این حال خدمات قابل توجهی داشته است.
وی ادامه داد: اکنون که سال پایانی دولت در پیش رو است ، همه تلاش ها برای اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور و استان به کار گرفته و چون بسیاری از این طرح هادر حوزه بخشداری ها است، انتظار می رود بخشداران همه تلاش خود را در راستای کمک به دستگاه های مجری و اجرایی به کار گیرند تا این طرح ها هرچه سریعتر به سرانجام رسد.
آقازاده با بیان اینکه بخشداران از امکانات مردمی و محلی بالایی برخوردارند و باید با بسیج این امکانات تلاش مضاعفی را برای تکمیل طرح های نیمه تمام به کار گیرند، اظهار داشت: وظایف بخشداران تجمیعی از امور مختلف است و این قشر تاکنون فراتر از وظایف خود گام برداشته و انتظار است اختیارات آنان افزایش یابد.
استاندار مرکزی افزود: شرایط در کشور سخت است اما مدیران و مسئولان باید همه تلاش خود را در این شرایط برای ارایه خدمات بهتر به مردم به کار گیرند و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

سرخط اخبار