ساعت 24-بردن استقلال چند روز پس از شکست در لیگ برتر اتفاق خوبی برای سپاهان خواهد بود و بعد از آن با وجود پرسپولیس و تراکتور در بین تیم های حاضر در نیمه نهایی باید اشاره کرد کار قهرمانی در جام حذفی سخت تر از هر سال دیگری است و باید دید سپاهان که حالا عزم خودش را برای جام دیگر جزم کرده در این رقابت ها چه نتایجی کسب خواهد کرد.

در شرایطی که سپاهان اوضاع خوبی ندارد، دو گزینه جدی هم خود را نزدیک به نیمکت این تیم می دانند.
به گزارش ایلنا، سپاهان در حالی خودش را آماده مصاف روز دوشنبه مقابل استقلال می کند که نتایج اخیر این تیم و شرایطی که در جدول برایشان پیش آمده نشان می دهد این تیم حال و روز خوبی ندارد و پس از اینکه شانس قهرمانی خیلی زودتر از حد تصور برای این تیم از دست رفت، حالا با سقوط به رتبه پنجم جدول کسب سهمیه از مسیر لیگ برتر هم برای این تیم بسیار دشوار شده و از همین رو اعتراض هواداران این تیم هم به اوج رسیده است.
سپاهان در دیدارهای اخیر خود علاوه بر تساوی مقابل سایپا و پارس جم، شکست مقابل تراکتور، استقلال و نساجی را هم تجربه کرد تا 3 پله در جدول سقوط کند و در فاصله 2 هفته مانده به پایان فصل امید اندکی برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم بالای جدول داشته باشد.
فشاری که روی سرمربی و بازیکنان این تیم به حدی است که هفته گذشته و در آستانه دیدار حساس با استقلال، کار قلعه نویی به حمله عصبی و بستری شدن در بیمارستان کشید و نتوانست در دیدار با آبی ها روی نیمکت تیمش باشد و پس از آن مقابل نساجی هم با وجود حملات متعدد نتوانستند دروازه حریف را باز کرده و شاگردان فکری روی تک گل محمد میری به برتری رسیدند.
لیگ برای سپاهان از دست رفت
سپاهان در حال حاضر در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار دارد و این رتبه فقط به واسطه تفاضل گل بهتر با شهر خودروی رتبه ششمی در اختیار این تیم قرار گرفته است و این برای تیمی که تا چند هفته قبل نزدیک ترین تعقیب کننده پرسپولیس بود و خودش را مدعی قهرمانی می دانست اتفاق خوبی نیست.
در این میان عده ای از هواداران سپاهان هم بعد از شکست مقابل نساجی به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار