فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر آمادگی کامل نیروی انتظامی برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت های جدید برای پیشگیری مهار و کنترل ویروس کرونا گفت: به سلامت همه کارکنان به خصوص کسانی که بیش از بقیه درگیر ماموریت ها هستند بایستی توجه جدی شود.
به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری " در دومین نشست قرارگاه درمانی و بهداشتی امام رضا (ع) ناجا که با حضور معاونان پلیس های تخصصی و از طریق ویدئو کنفرانس با فرماندهان انتظامی استان ها در ستاد ناجا برگزار شد، ضمن تبریک سال جدید و اعیاد پیش رو در ماه شعبان، اظهار داشت: عرض خدا قوت به همکاران عزیز که هم سال پرکاری را پشت سر گذاشتند و هم در سال جدید ماموریت مبارزه با ویروس منحوس کرونا را در پیش داشتند که ان شاء الله این بیماری هر چه زودتر از تمام کره زمین دفع شود.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن طلب مغفرت برای آن تعداد از همکاران عزیزی که در حین اجرای ماموریت مقابله با ویروس کرونا به رحمت خدا رفتند، خاطر نشان کرد: گزارش خوبی را فرماندهان انتظامی استان ها و همچنین معاونان پلیس های تخصصی مطرح کردند که حاکی از اشراف اکثر آنها در انجام وظایف دارد.
عالی ترین مقام انتظامی کشور یادآور شد: در اجرای ماموریت ها، اولویت در این مقطع کنونی مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.
وی با تاکید بر اینکه هموطنان بایستی ضمن توجه به هشدارهای اعلامی از سوی ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر پرهیز از سفر، از مسافران نوروزی خواست هرچه سریع تر به شهرهای خود بازگردند.
فرمانده ناجا تصریح کرد: به منظور حفظ آرامش جامعه، پلیس فتا ضمن رصد و مدیریت فضای مجازی با تشویش گران اذهان عمومی، شایعه پردازان و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار