لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند

وینفون چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

اچ پی شب گذشته طی یک رویدا کوچک، چند عضو جدید را به خانواده محصولات گیمینگ خود اضافه کرد. لپ تاپ گیمینگ بالارده HP Omen X 2S محصولی بود که با دارا بودن نمایشگر ثانویه عملا تمام توجهات را به سمت خود جلب کرد. اچ پی اما چند محصول دیگر را نیز در چنته داشت، لپ تاپ هایی نظیر Omen 15 و Omen 17 از دیگر محصولات این شرکت بودند که شب گذشته در معرض دید خبرنگاران قرار گرفتند و در ادامه با این دو لپتاپ آشنا خواهیم شد.
محصولات سری Omen شرکت HP همواره به عنوان محصولات گیمینگ و قدرتمند بالارده این شرکت محسوب می شوند. این شرکت آمریکایی شب گذشته اما با رونمایی HP OMEN X 2S عملا دیگر لپ تاپ های گیمینگ خود را تحت شعاع قرار داد و عملا کاری کرد که دیگر محصولات کمتر دیده شوند.
Omen X 2S در حقیقت سطح جدیدی از بالارده را برای خط تولید لپتاپ های Omen تعریف کرده است. با این حال سایر محصولات این خانواده که شب گذشته رونمایی شدند همچنان در رده محصولات خوش ساخت و قدرتمند بازار قرار می گیرند. برای شروع با Omen 17 و Omen 15 ادامه می دهیم.
این دو لپ تاپ درست مانند برادر فوق پرچمدار خود به پردازنده نسل نهمی سری H اینتل یعنی همان پردازنده ای که در HP Omen X 2S مورد استفاده قرار گرفته، تجهیز شده اند. این پردازنده را گرافیک های قدرتمند انویدیا همراهی می کنند که در بالاترین مدل گرافیک RTX 2080 Max-Q قابل سفارش است. اچ پی در سیستم خنک کننده نسخه 15 اینچی از فن های 12 ولتی سه جهتی استفاده کرده که بنابر گفته این شرکت تا 66 درصد عمر مفید پردازنده و لپتاپ و تا 6 درصد جریان هوا در داخل دستگاه را افزایش می دهند. اچ پی برای رسیدن به این میزان خنک کنندگی چیزی در حدود ...