نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را تصویب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز کلیات طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را با ۲۵۱ رأی موافق به تصویب رساندند.
گفتنی است، نمایندگان پس از تصویب کلیات این طرح، از جایگاه خود برخاستند و با مشت های گره کرده فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
عزیزی: حتی یک روز هم نباید به دشمنان مهلت دهیم
ابراهیم عزیزی در مخالفت با کلیات طرح مذکور، گفت: این طرح مدت طولانی است که در کمیسیون امنیت ملی مجلس در حال بررسی و طرح بسیار خوبی است و باید تلاش کنیم آخرین پایگاه های نفوذ دشمن را ببندیم.
وی بیان کرد: برخی از مواد این طرح نیاز به تجدیدنظر دارد از جمله آنکه ماده ۶ نیازمند یک نگاه واقع بینانه و مبتنی بر رویکرد انقلابی است.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما هفت سال است که به دشمن فرصت دادیم، در این مدت شاهد تشدید تحریم ها و افزایش فشارهای اقتصادی بودیم و حتی نباید یک روز به دشمنان مهلت دهیم.
صباغیان: فرصت دو ماهه دادن به دشمن زیاد است
در ادامه جلسه محمدرضا صباغیان در مخالفت با کلیات این طرح، گفت: ما در برجام به همه تعهدات خود عمل کردیم اما طرف مقابل به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نبود و از یکسو، آمریکایی ها تحریم ها را تشدید می کردند و از سوی دیگر، اروپایی ها وعده وعیدهایی می دادند که تحقق نیافت.
وی با تأکید بر اینکه فرصت دو ماهه دادن به دشمن برای لغو تحریم ها بسیار زیاد است، افزود: ما نباید به آنان فرصت دهیم چرا که انرژی هسته ای حق ما است و باید از حق خود دفاع کنیم.
موسوی: باید به دشمن تودهنی محکمی بزنیم
در ادامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار