پایگاه فارسی زبان تلویزیون روباه پیر از آرام شدن ایران ابراز تاسف کرد. خبر یک دیروز بی بی سی فارسی، با این عنوان بر روی خروجی سایت قرار گرفته بود: «لحظه به لحظه با اعتراض ها در ایران».

به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت:
خبر را که باز می کردی چند تا پیامک در بالای صفحه دیده می شد که عمدتاً از وضعیت آرام شهرهای مختلف حکایت داشت. در یکی از پیامک های منتشر شده که بی بی سی مدعی شده بود فردی از کرج آن را ارسال کرده گفته شده بود که پلیس در شهر کنترل اوضاع را کاملا در اختیار دارد.
فردی دیگر که طبق ادعای بی بی سی از تهران پیام داده است از وضعیت بدون آشوب و درگیری در خیابان های ولیعصر و ونک گفته است.
بیشتر بخوانید:
اما جالب توجه ترین پیامکی که توسط این سایت استعمارگر پیر منتشر شده این چنین است: «مخاطب بی نام، تهران: متاسفانه[!!] در شمال تهران از جمله میرداماد که بنده هستم هیچ اعتراضی حتی صحبتی هم وجود نداره گویی هیچ اتفاقی نیفتاده...»
اینکه پایگاه خبری انگلیسی در غالب پیامک های ادعایی از آرامش ایران، ابراز تاسف کند چندان دور از انتظار نیست؛ کشوری که تنها در یک فقره از ظلم هایش با ایجاد قحطی در ایران باعث مرگ ۸ تا ۱۰میلیون ایرانی شده است. اما به راستی این وضعیت تا کجا باید ادامه داشته باشد که تلویزیون و پایگاه خبری بی بی سی به صحنه گردانان اغتشاشات و آشوب ها در ایران تبدیل شوند و به صراحت مردم را به اغتشاش دعوت کنند و هیچ اعتراضی از جانب دولتمردان ما به سفارت این کشور صورت نگیرد؟!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار