کرانچار: امیدوارم پاداش بازیکنان امید پرداخت شود

برترینها شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: امیدوارم مسئولان پاداش های صعود از دور اول مسابقات انتخابی المپیک را پرداخت کنند.

ایرنا: زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم امید که برای تماشای دیدار پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه آزادی حاضر شده است در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برنامه های تیم امید از خردادماه آغاز می شود و باید از روز های فیفا بهترین استفاده را ببریم.
وی ادامه داد: همیشه یک هفته قبل از روز های فیفا خواهان برگزاری اردو تیم امید هستیم و دوست داریم در این روز ها بازی های بین المللی برگزار کنیم.
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: هدف ما حضور قدرتمند در بازی های مقدماتی المپیک است و امیدوارم در همین راستا بتوانیم بازی های دوستانه بزرگی را برگزار کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا فدراسیون با توجه به شرایط مالی نه چندان مناسب توانسته به تعهدات خود عمل کند؟ تصریح کرد: در این راه دشواری هایی وجود دارد، اما قطعا تعامل خوبی میان ما وجود دارد. امیدوارم فدراسیون پاداش هایی که قرار بود برای صعود از دور اول پرداخت کند را واریز کند.
کرانچار اظهار داشت: انتظار ما از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حمایت بزرگ از تیم امید ایران برای حضور در المپیک است.
وی همچنین تاکید کرد: فهرست جدید تیم امید احتمال دارد با تغییراتی همراه شود و در این بین چند بازیکن خوب ما هم با مصدومیت های جدی روبه رو شده اند.