بازیگر سریال «ستایش ۳» گفت: بازخورد ها نشان می داد که مردم علاقه ویژه ای به شخصیت «حشمت فردوس» دارند، زیرا ویژگی های خاص و به نوعی شباهت های ویژه ای با پدر بزرگ ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده است.

داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس در گفتگو با میزان، پیرامون بازی در سریال «ستایش ۳» گفت: سریال ستایش دارای محتوا و مضمونی پر بار بود، در عین حال نویسنده با ذکاوت و هوشمندی ظرایف اجتماعی خاصی را مطرح کرده و بار دیگر تحول و زندگی انسان ها را در قالب دیالوگ های موشکافانه مطرح کرده بود، این امر در انتخاب من برای کاراکتر هایی همانند «حشمت فردوس» تاثیرگذار است.
وی نقش نگارش متن در تولید یک سریال جذاب و مخاطب پسند را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد: وقتی متنی ارزشمند، قوی و خوب به بازیگر داده می شود نمی توان آن نقش را خوب بازی نکرد و در عین حال متن های سطحی را هم نمی توان خوب بازی کرد، من با نویسندگان بسیاری کار کرده ام، اما معتقدم بستر یک نقش موفق را متن خوب رقم می زند لذا از محتوا و متن ها خوب دفاع می کنم. زیرا معتقدم من سهام دار فرهنگی هر نقشی که بازی می کنم هستم.
وی پیرامون شخصیت «حشمت فردوس» در سریال «ستایش ۳» بیان کرد: فردوس شخصیتی منقضی و گمشده در فرهنگ ما است، این آدم ها در فرهنگ ما گم شده و یا بسیار کم رنگ شده اند. بازخورد ها نشان می داد که مردم علاقه ویژه ای به این شخصیت دارند، زیرا ویژگی های خاصی دارد و به نوعی شباهت های ویژه ای با پدر بزرگ ها دارد، این برای جامعه امروز جذاب و دلپذیر بوده و در حقیقت حشمت فردوس شخصیت گمشده امروز جامعه ما است.
وی پیرامون بازخورد های مردم از نقش «حشمت فردوس» در جامعه اظهار کرد: این فرد نمایانگر شخصیت انسان های زحمت کش است و برای مردم جایگاه خاصی دارد. آنچه برای مردم جذابیت دارد سبک زندگی این فرد است یاد آوری شخصیت این تیپ افراد در ذهن انسان های که سن و سالی از آنان گذشته بازگشت به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار