آی اسپورت - پرسپولیس با حضور در رده سوم جدول و در شرایطی که فاصله امتیازی تیم ها تا جایگاه هفتم به کمترین حد خود رسیده، نیاز مبرمی به پیروزی خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان احساس می کند. کالدرون که در این بازی به دلیل محرومیت انضباطی از جایگاه ویژه باید نظاره گر نمایش تیمش باشد، بیش از هر زمان دیگری به اهمیت این پیروزی خانگی آگاه است و امیدوار به کسب یک پیروزی. با این حال اخبار از اردوگاه پرسپولیس حاکی از نیمکت نشینی دوباره چند ستاره این تیم است تا جو کاملا به سود سرمربی آرژانتینی نباشد.
کامیابی نیا به دلیل سپری کردن دوران نقاهت و بشار به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و فرشاد احمدزاده نیز به دلیل محرومیت، غایبان اصلی پرسپولیس در این دیدار محسوب می شوند. درون دروازه اما علیرضا بیرانوند شماره یک این تیم خواهد بود و امیدوار است بعد از شکست برابر عراق، بتواند با نمایش موفق در این دیدار به بازیابی روحیه خود بپردازد. خصوصا اینکه در اردوگاه رقیب و درون دروازه سوشا مکانی حضور دارد که کری را به بالاترین حد ممکن می تواند برساند.
خط دفاعی پرسپولیس مثل هفته های گذشته علامت سوال بزرگ سرخپوشان محسوب می شود. حضور نام های بزرگ و همطراز باعث می شود تا همه در انتظار این باشند تا ببینید این هفته کالدرون قصد نیمکت نشینی کدام چهره ویژه تیمش را دارد و به نظر می رسد اینبار قرعه به نام شجاع خلیل زاده افتاده است. خلیل زاده بعد از محرومیت در آخرین بازی این تیم، گفته می شود اینبار هم در ترکیب اصلی حضور نخواهد داشت و کالدرون قصد سود بردن از همان ترکیب دیدار با فولاد خوزستان را دارد.
با این شرایط در ترکیب چهار نفره خط دفاعی محمدحسین کنعانی زادگان در کنار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار