علیرضا جهانبخش در لیگ هلند، به مهاجمی «درجه یک» تبدیل شده بود اما او هنوز برای لیگ های پرفشار و به شدت حرفه ای مثل لیگ برتر آمادگی لازم را نداشت. برایتون هم هرگز حاضر نشد به این بازیکن میدان بدهد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
دست اندرکاران نقل و انتقالات در فوتبال اروپا، بر سر خرید و فروش بازیکنان ایرانی باید به شدت با وسواس عمل کنند. کار آنها به قدری سخت و حساس است که حتی یک اشتباه ساده از سوی آنها می تواند به قیمت از دست رفتن یک استعداد نوشکفته تلقی شود.
اتفاق فوق العاده تلخی که امروز برای علیرضا جهانبخش در لیگ انگستان رخ داده، نشانه ای بر همین مدعاست و این که شنیده می شود نام او در فهرست تیم ملی در بازی با عراق نیز مشاهده نمی شود، اوج این تراژدی را بر ملا می کند اما قبل از ورود به بحث جهانبخش بد نیست گریزی به ماجرای سردار آزمون در لیگ روسیه بزنیم.
درخشش سردار در تیم های روستوف و روبین کازان تبدیل به یک چهره ویژه شد؛ تا جایی که استعدادیاب های فوتبال اروپا برای بردن او به لیگ های بزرگ اروپایی سر و دست می شکستند. با این همه مشاوران سردار و افراد مرتبط با او، به هر دلیلی که فکرش را می کنید اجازه ندادند این اتفاق رخ بدهد.
سردار در لیگ روسیه باقی ماند و در زنیت سن پترزبورگ تبدیل به یک مهاجم تراز اول شد؛ او هنوز ۲۴ ساله است و شانس حضور در لیگ های روپایی را دارد اما برای این مسئله عجله ای ندارد.
علیرضا جهانبخش در لیگ هلند، به مهاجمی «درجه یک» تبدیل شده بود اما او هنوز برای لیگ های پرفشار و به شدت حرفه ای مثل لیگ برتر آمادگی لازم را نداشت. برایتون هم هرگز حاضر نشد به این بازیکن میدان بدهد. حالا مدت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار