مدیرعامل بانک مسکن جزئیات پرداخت تسهیلات مسکن به ساختمان های تا ۲۵ و ۳۰سال قدمت را از محل اوراق حق تقدم در حالت انفرادی و زوجین در تهران، مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر جمعیت اعلام کرد. به گفته ابوالقاسم رحیمی انارکی، برای ساختمان های تا ۲۵سال و ۳۰سال سن، به متقاضیان، تسهیلاتی، با سقف پایین تر از سقف معمول، ارائه می شود.

به گزارش بنکر ( Banker )، او توضیح داد: بانک مسکن پیش تر، تسهیلات خود را به واحدهای تا ۲۰سال ساخت پرداخت می کرد. این تسهیلات همچنان از محل اوراق حق تقدم در حالت انفرادی و زوجین با رقم حداکثری برای آن واحدها پرداخت می شود. او اعلام کرد: با هدف خانه دار کردن اقشار متوسط و پایین بانک مسکن، تدبیر جدیدی را درنظر گرفته است و آن هم تخصیص تسهیلات به متقاضیان هدف به خانه های با قدمت تا ۲۵سال و ۳۰سال قدمت است که البته رقم تسهیلات فوق، از رقمی که به واحدهای تا ۲۰سال ساخت پرداخت می شود، کمتر است.
مدیرعامل بانک مسکن درباره جزئیات این طرح گفت: سقف تسهیلات اعطایی از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شهر تهران، مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر جمعیت و سایر مناطق برای واحدهای حداکثر تا ۲۵سال قدمت در تسهیلات انفرادی به ترتیب۶۰ و۵۰ ،۴۰میلیون تومان و در تسهیلات زوجین ۱۰۰و۸۰ ،۶۰میلیون تومان است.
به گفته او، در املاک با قدمت بیش از ۲۵سال ساخت و تا سقف ۳۰سال، سقف تسهیلات در تهران، مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر جمعیت در تسهیلات انفرادی به ترتیب ۴۵و۴۰ ،۳۵میلیون تومان و در تسهیلات زوجین به ترتیب ۸۰ و۷۰ ،۵۰میلیون تومان تعیین شده است.
رحیمی انارکی توضیح داد: پرداخت تسهیلات بدون سپرده به استفاده کنندگان از سقف تسهیلات اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تسهیلات انفرادی ۱۰میلیون تومان و در تسهیلات زوجین تا مبلغ ۲۰میلیون تومان است. تسهیلات بدون سپرده نیز صرفا درصورت استفاده از سقف تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم امکان پذیر است و درصورت استفاده از سقف تسهیلات کمتر اعطای تسهیلات بدون سپرده امکان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار