تهران - ایرنا - سفر معاون اول رئیس جمهوری و 4 وزیر به خراسان جنوبی، حضور وزیر دفاع آمریکا در مجلس نمایندگان در رابطه با پرونده استیضاح ترامپ، مذاکراه تلفنی وزرای امورخارجه ایران و ترکیه در خصوص مسایل سوریه، سفر۱۰۰ دانشمند جهان اسلام به ایران برای شرکت در برنامه تبادل علمی و فناوری، سفر وزیر خارجه روسیه به بغداد و دیدار با رئیس جمهور عراق، تعلیق نشست سازمان ملل با اعتراض ایران و روسیه به آمریکا، حمله ارتش ترکیه به شمال شرق سوریه و درخواست استیضاح ترامپ ازسوی رقبای جمهوریخواه از مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه دوشنبه تا صبح سه شنبه بود.

داخلی
******
تهران - هشتاد و نهمین نشست گفت و گوی دولت و بخش خصوصی عصر دوشنبه با حضور فرهاد دژپسند وزیر دارایی، رضا رحمانی وزیر صنعت، الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس وغلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی برگزار شد.
بیرجند - معاون اول رئیس جمهوری به همراه وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان، نیرو و جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان کشوری برای شرکت در ششمین همایش ملی روز روستا و عشایر و بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی وارد خراسان جنوبی شد.
تهران - سخنگوی دولت در توییتی نوشت: اگر زنان امروز در ورزشگاه هستند و به حقشان رسیدند حاصل مجموع مطالبات درون زای جامعه ایران و پیگیری دولت بوده است.
بیرجند - وزیر نیرو گفت: موافقت نامه تکمیل مجتمع های آبرسانی خراسان جنوبی به مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان امضا شد که گام مهمی در افزایش جمعیت برخوردار از آب پایدار است.
تهران - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با بیان اینکه بالیدن به هویت، فخرفروشی نیست، گفت: هویت برای داشتن تعامل و هم افزایی به منظور ساختن دنیایی بهتر است.
تهران - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که مسیر توسعه تهران با هویت آن همخوانی ندارد و آینده پایتخت از این زاویه مبهم و با ریشه ها و گذشته خود نسبتی ندارد ازاین رو باید به آن توجه داشته باشیم.
تهران - ایرنا وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: صادرات غیرنفتی کشور در ۱۸ ماه گذشته ۶۱ میلیارد دلار بود که حدود ۲۷ میلیارد دلار (معادل ۴۵ درصد) آن به کشور بازگشت.
همدان - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیروزی انقلاب اسلامی پایان راه تسلط دنیای استکبار بر جهان اسلام و آغاز راه جدید بود.
تهران - سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری ...

سرخط اخبار