تهران- ایرنا- مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در دادگاه عالی ورزش امیدوار به بخشیده شدن محرومیت «عیسی آل کثیر» هستیم.

به گزارش ایرنا، «امیرعلی حسینی» روز سه شنبه در مورد پیگیری پرونده آل کثیر در دادگاه عالی ورزش خاطرنشان کرد: در پرونده «عیسی آل کثیر» درخواست شرح تفضیلی رای کردیم و این دست ما را باز می کند تا بتوانیم در دادگاه عالی ورزش، استیناف را به ثبت برسانیم. کمیته حقوقی در حال تهیه لایحه دفاعیه ای است و فرصت ۲۱ روزه و یک فرصت ۱۰ روزه برای ثبت پرونده داریم. باید هزینه دادرسی اولیه را بریزیم.
وی همچنین در موررد استفاده از بازیکنان جدید تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: چه تیم های شرقی و چه تیم های غربی در ۳ پنجره نقل و انتقالاتی می توانند بازیکنانشان را ثبت کنند اما برای فینال امکان استفاده از آنها را ندارند.
حسینی همچنین در خصوص شکایت «گابریل کالدرون» و دستیارانش از پرسپولیس اظهار داشت: این پرونده ها در دادگاه عالی ورزش در حال پیگیری است. البته مدیریت باشگاه تشخیص داد تا پرونده «اینیگو والنسیا» یکی از دستیاران از دادگاه عالی ورزش خارج شود چرا که این موضوع هزینه بر بود. البته پرونده کالدرون و خواکین در CAS در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: به طور مرتب با دادگاه عالی ورزش در مورد این پرونده نامه دریافت می کنیم و جوابیه برای آنها می فرستیم. قاضی این پرونده مشخص شده است. البته معمولا رسیدگی به پرونده ها در دادگاه عالی ورزش روند کُندی دارد.
مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس همچنین در خصوص راه اندازی کار گروه فینال آسیا گفت: این کارگروه به مدیریت «ابراهیم شکوری» و «افشین پیروانی» تشکیل شده است و روز گذشته فهرست اولیه تقاضای روادید را به فدراسیون ارسال کردیم.
وی در مورد پروتکل های بهداشتی در فینال آسیا خاطرنشان کرد: سه حباب پزشکی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار