مهلت پیش ثبت نام بیست و پنجمین دوره الکامپ تمدید شد

دیجیاتو چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲

بیست و پنجمین دوره الکامپ با شعار «آینده بهتر» تیرماه امسال برگزار می شود. بر اساس اعلام روابط عمومی الکامپ مهلت پیش ثبت نام این نمایشگاه به دلیل تعدد مراجعان تا ۳۰ خرداد ماه تمدید خواهد شد.
امسال نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ تیرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. به گفته روابط عمومی الکامپ از آنجائیکه مهلت پیش ثبت نام برای حضور در این رویداد به پایان رسیده بود اما تعداد زیادی از شرکت ها موفق به ثبت نام نشده بودند، مهلت پیش ثبت نام از ۲۵ تا ۳۰ خرداد ماه، تمدید شد. در نتیجه علاقمندان بدون گذراندن مراحل اضافی، در سایت رسمی الکامپ اقدام به پیش ثبت نام کنند.
با این حال درباره جانمایی سالن ها به ترتیب اولویت پیش ثبت نام اقدام خواهد شد و چنانچه تعداد متقاضیان و متراژ درخواستی بیش از ظرفیت سالن ها باشد، ستاد برگزاری درخصوص جانمایی تعهدی ندارد.
گفتنی ست طبق گفته های «مهدی حیدری»  مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ به دیجیاتو، تعرفه نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته افزایش قیمت نداشته است:
«۷۵۰ شرکت ایرانی و ۷ شرکت خارجی از ۷ کشور برای حضور در الکامپ ۹۸ اعلام آمادگی کرده اند. تا امروز ۴۵ هزار متر مربع فضا برای پیش ثبت نام در نظر گرفته بودیم. ضمن آنکه شرکت های مختلفی استارت آپی، سخت افزاری و سایر حوزه های جانبی در نمایشگاه حاضر شده اند. که نتیجه آن را در نمایشگاه شاهد خواهیم بود.»
الکامپ امسال مانند سال گذشته در بخش های مختلف الکام تاکز، الکام گیمز، الکام استارز، الکام ترندز برگزار خواهد شد اما به گفته «رسول سرائیان» دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای دو بخش جدید «الکام جابز» و «توان تک» به ...

سرخط اخبار