امام جمعه آستانه اشرفیه با انتقاد از موضع گیری خبیثانه رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) گفت: مقام معظم رهبری در یک پیغام هوشمندانه به جوانان فرانسوی و اروپایی آنان را مخاطب خود قرار داده و فرمودند چگونه اهانت به پیامبر با میلیون ها پیرو آزادی بیان بوده و ایجاد شبهه در هلوکاست چندین سال زندانی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستانه اشرفیه، حجت الاسلام والمسلمین احمد طیبی ظهر امروز در آئین نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته این شهرستان با بیان اینکه آمریکا از اول انقلاب به دنبال توطئه علیه جمهوری اسلامی را داشته است، اظهار کرد: امام راحل (ره) رابطه جمهوری اسلامی با آمریکا را رابطه گرگ ومیشی دانست و آن را شیطان بزرگ نامید زیرا این رژیم مستکبر در این ۴۰ سال از هیچ تلاشی برای نابودی نظام دریغ نکردند.
وی امید داشتن به انتخابات آمریکا و پیروزی یک کاندیدای خاص را خیانت به کشور دانست و گفت: سیاست آمریکا علیه جمهوری اسلامی فشار حداکثری از طریق تحریم های ظالمانه بوده و این سیاست در دوران هر رئیس جمهوری از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه اعمال شده و هیچ تغییری نکرده است.
امام جمعه آستانه اشرفیه با انتقاد از موضع گیری خبیثانه رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) بیان کرد: توهین به پیامبر (ص) توسط رئیس جمهور خبیث فرانسه نشان دهنده فروغ روزافزون نور نبوی در عالم خلقت و اروپا است زیرا کشورهای غربی نگران اقبال عمومی به حضرت محمد (ص) و دین اسلام هستند.
طیبی با اذعان به اینکه آزادی بیان در کشورهای غربی به یک شعار تبدیل شده است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در یک پیغام هوشمندانه به جوانان فرانسوی و اروپایی آنان را مخاطب خود قرار داده و فرمودند چگونه اهانت به پیامبر با میلیون ها پیرو آزادی بیان بوده و ایجاد شبهه در هلوکاست چندین سال زندانی دارد.
وی خواستار برخورد قاطع دستگاه دیپلماسی جمهوری با رئیس جمهور فرانسه شد و افزود: دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در خصوص توهین رئیس جمهور کشور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر (ص) نباید به یک بیانیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار