دانش آموزان با معلم هایش به ورزشگاه آمدند!

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸
دانش آموزان با معلم هایش به ورزشگاه آمدند!
شماری از دانش آموزان شهر جم به همراه معلم های خود تماشاگر بازی پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهر جم بوشهر، در مراسم ابتدایی مسابقه بازیکنان پارس جنوبی 25 اسفند روز جم را گرامی داشتند.
*با آغاز مسابقه حدود 2هزار هوادار خود را به ورزشگاه رسانده اند و همچنان هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند.
* هواداران پارس جنوبی در ابتدای مسابقه بارها به صورت ویژه مهدی تارتار سرمربی تیم خود را تشویق کردند. تارتار از سه فصل گذشته در تیم پارس جنوبی حضور دارد و یکی از چهره های محبوب نزد مردم جم است.
* تعدادی از هواداران پارس جنوبی که از شهرهای استان فارس و هرمزگان به جم سفر کرده بودند تا این مسابقه را تماشا کنند با گزارشگران برنامه های تلویزیونی مصاحبه کردند. جم به دلیل فاصله نزدیک با شهرهای استان فارس و هرمزگان، علاوه بر بوشهر در این استانهای جنوبی کشورمان نیز هوادار دارد.
*محسن یوسفی به دلیل مصدومیت و محمدحسین کنعانی زادگان به دلیل چهار اخطاره شدن از ماشین سازی این مسابقه را از دست داده اند.
*رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی تبریز بارها بر سر بازیکنانش فریاد زد و خواهان هجومی بازی کردن تیمش در این مسابقه شد.
*روز گذشته تیم فوتبال امید جام جم (شهرستان جم) قهرمان لیگ استان بوشهر شد که هواداران پارس جنوبی شعارهای قهرمانی را برای این تیم بومی خواندند.
* محمد اسدی رئیس هیات فوتبال جم و عضو هیات مدیره باشگاه پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اعلام کرد که بازسازی چمن ورزشگاه تختی جم در تعطیلات نوروزی انجام می شود.
* صندلی های جایگاه خبرنگاران وضعیت خوبی ندارد و سرعت ضعیف اینترنت و جایگاه نا مناسب دوربین های صداوسیما روبروی خبرنگاران، کار پوشش این مسابقه را برای اهالی رسانه دشوار کرده است.
* در این بازی نیز همچون بازی ...

[ مشاهده متن کامل دانش آموزان با معلم هایش به ورزشگاه آمدند! فارس نیوز ]