قائم مقام مدیرعامل کارخانه نساجی کاشمر مدرس گفت: تاکنون سیستم بانکی به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش عمل نکرده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،مرکز خراسان رضوی ،مهندس سعید نعمتی در بردسکن به خبرنگار ما گفت: قرار بود 126 میلیارد تومان تسهیلات به عنوان سرمایه درگردش برای راه اندازی فاز دو کارخانه نساجی کاشمر پرداخت شود بانکها باوجود قول های داده شده تاکنون ریالی پرداخت نکرده اند.
وی گفت:سرمایه گذاری انجام شده در فاز 2، 16 میلیون یورو است و با افتتاح این پروژه به طور رسمی، زمینه اشتغال 250 نفر نیز فراهم می شود.
نعمتی افزود: فاز 2 کارخانه نساجی مدرس دارای 14 خط تولید و خوارک ورودی کارخانه در روز 28 تن پنبه است که 85 درصد آن تبدیل به نخ می شود.
وی ظرفیت تولید فاز 2 کارخانه نساجی مدرس را در روز 21 تن نخ و یکی از علل تاخیر در افتتاح فاز 2 کارخانه نساجی را کمبود نقدینگی اعلام کرد و افزود: برای راه اندازی فاز دو کارخانه 126 میلیارد تومان 200 میلیارد تومان تسهیلات نیاز است که متاسفانه به رغم بازدید مسوولان کشوری از این مجموعه و دادن قول تامین و پرداخت نقدینگی، هنوز هیچ اقدامی در این زمینه نشده است.
کارخانه نساجی کاشمر مدرس به عنوان یکی از قدیمی ترین کارخانه های نساجی در منطقه ترشیز کهن، بیش از 20 سال سابقه فعالیت دارد و پنج هزار و 600 نفر نیز سهام دار آن هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار