آی اسپورت – اگرچه درباره سن واقعی مهدی رحمتی اختلاف نظر جدی وجود دارد اما او یکی از تنها ستارگان باقیمانده از نسل کاپیتان های فوتبال ایران ؛ محرم نویدکیا، ایمان مبعلی ،ابراهیم صادقی و ... است که فعلا قصد خداحافظی ندارد.
سید مهدی رحمتی پس از حواشی آن پنالتی جنجالی در دربی، در انزوا قرار گرفت و حتی بسیاری تصور کردند او به فوتبالش پایان می دهد؛ اما تصمیم او چیز دیگری بود. او سختی نیمکت نشینی در ادامه لیگ را به جان خرید و حتی به شنیدن شعارها علیه اش تن داد تا لیگ هجدهم پایان یابد و از استقلال برود.تصمیمی که برای او، مانند طلوعی پس از غروب تاریک و سخت بود؛ رحمتی توانست این فصل با نمایش هایی درخشان، ضامن موفقیت های شهر خودرو شود و با کلین شیت های متوالی در زمره دروازه بانهای برتر لیگ تلقی شود و در آستانه چهل سالگی نشان بدهد چقدر آماده است.
او در نیم فصل نخست لیگ نوزدهم توانست رکورد بیشترین بازی در لیگ برتر را هم بشکند تا آن رکورد دست نیافتنی هم به آلبوم افتخارات و رکوردهای او اضافه شود.همچنین شهر خودرو در آسیا حضور دارد و البته برای رسیدن به مرحله گروهی، باید از دو آوردگاه سخت عبور کند .
با حضور شهر خودرو در لیگ قهرمانان آسیا، حتی اگر در همان مرحله نخست پلی آف از گردونه رقابت حذف شود مهدی رحمتی به یک رکورد جدید در فوتبال ایران می رسد؛ بازیکنی که از فصل ۲۰۰۴ در لیگ قهرمانان با فرمت جدید حاضر است.رکورد دیگر رحمتی در آسیا که با ثبت بیست و سه کلین شیت به دست آمده است باعث شده تا او بالاتر از چنگ زنگ، هوا یونگ شین و ایگناتی نستروف به عنوان رکورددار کلین شیت لیگ قهرمانان آسیا به شمار برود.
رحمتی همچنین در کارنامه خود حضور در جام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار