معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شیوع کرونا موجب تاخیر در اجرای پروژه فسفات چرام شد، گفت: در صورت کاهش روند شیوع کرونا این پروژه تا پایان سال به مردم چرام اهدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید حشمت الله صمیمی دوست در نشست مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال این شهرستان که با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور حجت الاسلام دهقان مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان ، امام جمعه محترم شهرستان چرام و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران بانک های عامل استان و همچنین مسولان محلی برگزار شد، گفت: تمامی درخواست های واحدهای تولیدی و صنعتگران در بخش های مختلف در این دو کارگروه مورد بررسی قرار گرفت.
معاون با اشاره به اینکه در این نشست مدیران عامل ۲۵ واحد مشکلات واحدهای تولیدی خود را ارائه کردند، گفت: تعدادی از این طرح ها مشکل تامین سرمایه در گردش داشته که با تصمیم های گرفته شده و قول همکاری و مساعدت بانک ها مواردی در راستای حل این مشکلات تصویب شد.
وی با اشاره به مشکلات واحدهای تازه احداث شده، گفت: در حوزه تسهیلات سرمایه ثابت با بانک ها به توافق رسیدیم و متقاضیان جهت تکمیل پرونده های خود سریعا اقدام نمایند.
صمیمی دوست خاطرنشان کرد: در خصوص تسهیلات کرونا موارد بررسی و به بانک ها اعلام شد که نسبت به پرداخت تسهیلات کرونا در کمترین زمان ممکن همکاری لازم را به عمل آورند.
وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این نشست، بیان کرد: موضوع زیر ساخت ها در شهرک صنعتی چرام در خصوص آب، برق،گاز و اینترنت پر سرعت مورد بررسی قرار گرفت و مشکلات واحدهای تولید بتن ،طرح های سیلوی آرد و کارخانه آرد ، صنایع پلاستیک، واحدهای تولید شن و ماسه، واحد تولید عسل، دامداری، پرورش گاو شیری و... نیز از دیگر موضوعات ارائه شده در این کارگروه ها بود.
این مقام مسئول با اشاره به نگرانی برخی واحدهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار