سفرهای رؤیایی از آنچه شما فکر می کنید به واقعیت نزدیک تر هستند. بله، کلبه های سیاحتی ۱۹ ستاره و جزیره خصوصی کشور مالدیو ممکن است کمی با توان اقتصادی شما فاصله داشته باشند، اما می توانید امکانات و لذت هایی که این اقامتگاه های لوکس برای شما فراهم می کنند را با قیمت بسیار کمتر تجربه کنید. در ادامه این مطلب درباره اقامتگاه هایی خواهید خواند که می توان با هزینه کمتر از شبی ۴۰۰ هزار تومان در آن ها ماند: از آلونک های چوبی سوئیسی گرفته تا کاشانه های ساحلی جزیره زنگبار در کشور تانزانیا. باور کنید این قیمت برای اقامت در بهشت های کوچکی که در ادامه خواهید خواند، مبلغ معقولی است!

۱- مسافرخانه African Bush Backpackers مکان: پارک مارلوث، کشور آفریقای جنوبی قیمت: از شبی ۴۲/۱۳ دلار
دقیقاً در مرز پارک ملی مشهور کروگِر، پارک ۷۵۰۰ هکتاری مارلوث را خواهید یافت که محوطه ای کوچک تر دارد اما بااین حال بسیار زیباست و محل برپایی مسافرخانه آفریکَن بوش بَکپَکرز می باشد. در تناقض با کلبه های اتراقی لوکسی که در پارک کروگِر وجود دارند، این اقامتگاه نسبتاً معمولی اتاق های تمیز و راحتی دارد که در کلبه هایی از جنس نی قرار گرفته اند و دسترسی به حیوانات وحشی از آن ها آسان است. این بدان معنی نیست که زرافه ها نیمه شب به بالای سرتان خواهند آمد، بلکه بدان معنی است که یک نقطه ارزان در پارک پیدا می کنید که به راحتی از آنجا به سیاحت های طبیعی راهنمادار ملحق خواهید شد و به آرزویتان برای دیدن پنج حیوان بزرگ آفریقا یعنی شیر، پلنگ، کرگدن، فیل و بوفالوی آفریقایی تحقق خواهید بخشید.
۲- New Teddy’s Place ساحل پاجه، زنگبار قیمت: از شبی ۲۲ دلار
خوابیدن در یک کلبه از جنس برگ نخل با کف شنی روی یکی از ساحل های شهر زنگبار به نظر می رسد که بهترین گزینه برای دوری از اضطراب باشد. این گریز کامل از دغدغه ها تنها به ازای قیمت حدودا شبی ۲۰ دلار برای شما در شهر ساحلی پاجه فراهم می شود: استراحتگاهی که در هر اتاق آن تور پشه بند و پنکه گذاشته شده است زیرا اسپری حشره کش و کولر در اتاق ها ارائه نمی شود. یک بار و یک رستوران نیز در استراحتگاه تدیز وجود دارد، چراکه اگر نتوانید با نوشیدنی هایتان روی سواحل زنگبار عکسی در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید، دراز کشیدن روی این سواحل بی معنی به نظر می رسد. این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار