تجربه وحشتناک مخفی شدن در دریچه چرخ هواپیما برای مهاجرت

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۶:۴۷

نوجوانی کنیایی هنگام مهاجرت از کنیا به هلند که در چرخ هواپیما پنهان شده بود، به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار، مهاجرت به اروپا یا کشورهای غربی از سمت کشورهایی که درگیر جنگ هستند بیشترین نوع مهاجرت در دنیا است، مهاجران اغلب از راه های غیرقانونی اقدام به سفر می کنند و در این مسیر جان خود را از دست می دهند.
یکی از راه های مهاجرت غیرقانونی که سال ها است مهاجران از آن خصوصا برای مهاجرت از کشورهای آفریقایی به اروپا استفاده می کنند، پنهان شدن در زیر چرخ های هواپیما است.
در تازه ترین خبری که از این نوع مهاجرت منتشر شده، پسر ۱۶ ساله کنیایی برای مهاجرت از کشورش، در فرودگاه نایروبی به طور مخفیانه در دریچه چرخ هواپیما پنهان شد تا بتواند به هلند برسد.
روزنامه های انگلیس گفتند که این پسر ۱۶ ساله دزدکی وارد اتاق لاستیک هواپیمای باری ایرباس A 330 متعلق به خطوط هوایی ترکیه شد و تا رسیدن به فرودگاه ماستریخت هلند با هواپیما سفر کرد. پسری که از هیپوترمی شدید رنج می برد، به بیمارستان منتقل شد و به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافت. سخنگوی فرودگاه استنستد لندن گفت: "این هواپیما در ابتدا از کنیا به ترکیه و سپس به استنستد قبل از عزیمت به ماستریخت عزیمت می کرد؛ او خاطرنشان کرد که پسر بسیار خوش شانس بود، زیرا بیشتر مسافرینی که به صورت قاچاقی سفر می کنند، به طور معمول به بدنه هواپیما می چسبند و یخ می زنند.
در سال ۲۰۱۵، جسد یک مهاجر از زیر هواپیمای مسافرتی که از ژوهانسبورگ به لندن سفر می کرد به روی سقف یک ساختمان اداری در غرب لندن سقوط کرد. مرد دیگری بعد از پروازی ۱۰ ساعته در دمایی زیر صفر و چسبیدن به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
پنبه زن
پنبه زن
لوگوی شبکه خبر شبکه خبر .