تهران- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت گفت: با احداث و بهره برداری از چندین طرح ورزشی، سرانه ورزشی شهرستان پاکدشت در دولت تدبیر و امید افزایش یافته است.

محسن خادمی روز سه شنبه به مناسبت هفته تربیت بدنی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شهرستان پاکدشت از نظر برخورداری از زیرساخت های ورزشی نسبت به سایر شهرستان های استان تهران از وضعیت مناسبی در دسترسی به اماکن ورزشی برخوردار است و طی سال های اخیر با افتتاح چندین پروژه ورزشی، میزان سرانه ورزشی در شهرستان افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: ورزشگاه ۵ هزار نفری شهدای پاکدشت که اجرای آن از مصوبات دولت های نهم و دهم بود و سال ها اجرای آن با تأخیر مواجه شده بود توسط وزیر ورزش و جوانان در سال ۹۶ افتتاح شد.
این مسوول افزود: عملیات اجرایی ورزشگاه ۵ هزار نفری شهدای پاکدشت که در زمینی به مساحت ۷ هکتار احداث شده از سال ۱۳۸۸ آغاز شده و از امکاناتی نظیر زمین چمن استاندارد مصنوعی، پیست خاک آجر ۶ خطه مخصوص تمامی رشته های ورزش دوومیدانی و همچنین دکل های روشنایی استاندارد برخوردار است که اجرای این پروژه نشان از اهتمام ویژه دولت در تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان پاکدشت از احداث سالن ورزشی در پروژه مسکن مهر امام رضا(ع) پاکدشت به عنوان دیگر اقدام موثر دولت در ایجاد فضاهای ورزشی یاد کرد وی گفت: پیش از این در سال ۱۳۹۸، زمین چمن مصنوعی مسکن مهر امام رضا (ع) پاکدشت با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع احداث و با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
وی با اشاره به فعالیت ۷ هزار ورزشکار ثبت شده پاکدشتی در رشته های انفرادی و تیمی گفت:در حال حاضر ۱۳۵ مکان و باشگاه ورزشی در شهرستان پاکدشت فعالیت می کند که از این تعداد، ۲۵ واحد دولتی و ۱۱۰ باشگاه به صورت خصوصی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار