به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی امروز در گردهمایی ائمه جمعه و مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان که به صورت ویدئوکنفرانسی با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد با تاکید بر توجه به نسل نوجوان و جوان اظهار کرد: عقل، عرف و شرع حکم می کند […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی امروز در گردهمایی ائمه جمعه و مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان که به صورت ویدئوکنفرانسی با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد با تاکید بر توجه به نسل نوجوان و جوان اظهار کرد: عقل، عرف و شرع حکم می کند برای تمدن سازی نوین اسلامی به دانش آموزان توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی به تلاش ائمه جمعه در آماده سازی سازوکارهای مناسب در تربیت نسل در تراز انقلاب اشاره کرد و افزود: تمام فعالیت های تربیتی باید منجر به تربیت نسل صالح شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه ائمه جمعه هدایتگر بخش های عظیمی از مردم هستند، تصریح کرد: مردم نگاه ویژه ای به عالمان دین دارند بنابراین گفتار و رفتار ائمه جمعه در جامعه اثرگذار است.
آیت الله فلاحتی، تلاش ائمه جمعه در عرصه های اجتماعی را جهاد خواند و بیان کرد: انسان باید خود را مجاهدانه آماده کند تا بتواند کار جهادی انجام دهد و این جهاد بالاتر از نبرد میدان جنگ است و ائمه جمعه و علمای دین باید از این میدان پیروز بیرون آیند.
وی بر مواظبت همیشگی ائمه جمعه تاکید کرد و گفت: ائمه جمعه باید به خروجی فعالیت های خود توجه داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به فعالیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از سال های گذشته در کشور، خاطرنشان کرد: خروجی تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان باید در پایگاه الهی یعنی مسجد تبلور پیدا کند.
آیت الله فلاحتی حضور جوانان و نوجوانان در مساجد را حائز اهمیت ذکر کرد و یادآور شد: با توجه به ابزارهای دشمن برای به انجراف کشاندن جوانان، انتظار داریم ائمه جمعه در زمینه فکری جوانان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار