تهران- ایرنا- شهردار منطقه ۱۹ تهران اعلام کرد: عملیات لکه گیری آسفالت به منظور سهولت ترد خودرها در مسیر بزرگراهی شهید هاشمی اجرایی و عملیاتی شد.

به گزارش ایرنا از شهرداری منطقه ۱۹، علی توکلی روز سه شنبه با اشاره به حجم تردد خودروها از این محور بویژه در روزهای پایانی هفته برای دسترسی به بهشت زهرا (س) بیان کرد: موقعیت قرارگیری بزرگراه شهید هاشمی در ورودی شهر تهران اهمیت نگهداشت این محور را دوچندان کرده و درهمین راستا نیز طی اقدامات عمرانی اخیر ۴۵ تن آسفالت در ۷۵ متر مربع از این مسیر مواصلاتی پخش شده است.
وی همچنین به مرمت نوار حفاری در مسیر دسترسی به نمایشگاه شهر آفتاب با صرف بیش از ۱۴ تن آسفالت اشاره کرد و افزود: اجرای ۸ متر نهر روسی در خیابان پلایین، ترمیم نوار حفاری جنب جدول شهرک فرهنگیان در مساحتی نزدیک به ۶۸ مترمربع و مرمت آسفالت پاتوق محله دولتخواه از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته برای نگهداشت شهر محسوب می شود.
توکلی در بخش دیگری با اشاره به ادامه عملیات احداث مسیرامن دوچرخه اظهار کرد: طی این فعالیت ۵۰۰ متر نوار حفاری کنار مسیر دوچرخه در حد فاصل خیابان یاس تقاطع دانشگاه تا میدان وصال انجام شد.
به گزارش ایرنا، منطقه ۱۹ شهرداری تهران با وسعت ۸۹ کیلومتر مربع در جنوب شهر تهران واقع شده که با مناطق ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۲۰ همجوار است.
این منطقه از شمال به اتوبان جوانه، از جنوب به اتوبان آزادگان، از شرق به اتوبان نواب، خیابان بهمنیار و از غرب به اتوبان آیت الله سعیدی محدود می شود؛ منطقه ۱۹ تهران از بافتی قدیمی برخوردار است و شامل محله های متعددی می باشد.
منطقه ۱۹ دارای ۵ ناحیه و ۱۲ محله است که خانی آباد نو، شهرک شریعتی، عبدل آباد، نعمت آباد، صالح آباد، دولتخواه، شهرک احمدیه و شهرک بخارائی از جمله محلات این منطقه است.
همچنین کوره های آجر پزی، میدان تره بار مرکزی شهر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار