ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، امتحانات پایه نهم و دوازدهم در استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

عبدالکریم گراوند پیش از ظهر امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار کرد: با توجه به حساسیت امتحانات مقطع نهم و دوازدهم و بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، امتحانات این دو مقطع با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
وی بیان کرد: فرمانداران، بخشداران، شهرداران، هلال احمر برای برگزاری امتحانات و رعایت موارد بهداشتی همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.
مقام عالی دولت در استان بوشهر تصریح کرد: از همه ظرفیت های استان برای برگزاری آزمون پایه های نهم ودوازدهم استفاده شود.
گراوند در مورد تغییر ساعات اداری استان هم گفت: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا ساعت ادارات استان از ۱۰ خرداد از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.
وی با قدردانی از تلاش های کادر درمانی استان برای مقابله با کرونا گفت: از امروز تا ۱۷ خرداد ماه به تمام بیمارستانهای موجود در استان مهلت داده می شود تا بخش ویژه ای برای درمان بیماران حاد تنفسی در نظر گرفته و تجهیز کنند.
استاندار بوشهر افزود: اگر بیماریابی که صورت گرفته انجام نمیشد میزان مبتلایان به کرونا در استان بیشتر بود اما اکنون شاهد هستیم که میزان بستری در استان روند ثابتی داشته است.
عبدالکریم گراوند با قدردانی از همراهی مردم برای مقابله با کرونا افزود: اگر همراهی مردم ادامه نداشته باشد شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا خواهیم بود لذا انتظار داریم مردم استان همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را در دستور کار خود قرار دهند.
وی با قدردانی از اقدام اصناف استان در تعطیلی بازار در عید فطر گفت: بازرسی از بازار با همکاری سازمان های صمت، اصناف، اماکن و علوم پزشکی برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری