شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم در فروشگاه های زنجیره ای استان عرضه می شود.

الله کرم نصیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: در این طرح کالاهای اساسی، ارزاق عمومی، مواد خوراکی، شوینده و بهداشتی مورد نیاز مردم با رعایت پروتکل ها و موازین بهداشتی تامین می شود.
وی افزود: در این طرح فروشگاه های زنجیره ای چهارمحال و بختیاری حق فروش کالاهای دیگر تا زمان ریشه کنی ویروس کرونا را ندارند.
نصیری تصریح کرد: فرمانداران شهرستان های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری موظفند اجرای این طرح را به صورت مستمر پیگیری و بر روند اجرای صحیح آن نظارت داشته باشند.
وی یادآور شد: اجرای طرح تامین کالاهای اساسی، ارزاق عمومی، مواد خوراکی، شوینده و بهداشتی مورد نیاز مردم در فروشگاه های زنجیره ای چهارمحال و بختیاری تا ۱۵ فروردین ماه است و ادامه یا توقف آن مستلزم تصمیم ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان تا زمان ریشه کنی ویروس کرونا تهیه و تمهیدات لازم در این راستا اندیشیده شده است و مشکلی نیست.
وی گفت: خوشبختانه وضعیت چهارمحال و بختیاری از نظر تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم مطلوب و فراوانی اقلام به خصوص در فروشگاه های زنجیره ای استان مطلوب است.
نصیری تاکید کرد: فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای چهارمحال و بختیاری موظفند پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.
وی افزود: افزایش تعداد ورودی ها و خروجی ها، ضدعفونی به موقع محیط های بیرونی و داخلی، جلوگیری از ازدحام جمعیت، پرهیز از جابجایی پول نقد و استفاده از کارت خوان باید در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای چهارمحال و بختیاری رعایت شود.
هم اینک بیش از ۵۰ فروشگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار